AXA pripravila poistenie na mieru pre Hoppygo P2P Carsharing. Služba vďaka tomu zlacnie


			AXA pripravila poistenie na mieru pre Hoppygo P2P Carsharing. Služba vďaka tomu zlacnie
21.1.2020 Produkty

Lepšie služby a nižšia cena. To sú základné atribúty spolupráce medzi najväčším českým P2P carsharingom HoppyGo a skupinou AXA Česká republika a Slovensko, ktorá prvýkrát prináša na trh produkt vytvorený na mieru P2P carsharingu.

HoppyGo tak reaguje na podnety zo strany svojich používateľov a od nového partnerstva si od nižšej ceny sľubuje predovšetkým komplexnejšie pokrytie poistného rizika, a zároveň kvalitnejšie služby pre nových aj súčasných používateľov platformy. Spolupráca so skupinou AXA Česká republika a Slovensko, aktuálnou držiteľkou titulu Poisťovňa roka 2019, je tak ďalším dôkazom, že zdieľaná ekonomika je v Českej republike na vzostupe.

Progresívny prístup zo strany skupiny AXA Česká republika a Slovensko je pozitívnou správou pre všetkých zákazníkov platformy. Tí vďaka novému strategickému partnerstvu s HoppyGo ušetria až 55 % pri zapožičaní oproti predošlým cenám.

Medzi ďalšie zákaznícke výhody patria predovšetkým široké poistné krytie už pri základnej konfigurácii a ďalšie zákaznícke benefity, o ktoré bol medzi používateľmi HoppyGo veľký záujem. Z ponuky viac ako 1500 automobilov na platforme carsharingu si tak budú môcť používatelia vybrať za ešte lepších podmienok.

„Spokojnosť našich používateľov a ich spätná väzba je pre nás absolútne zásadná. V poslednej dobe sme registrovali zvýšený dopyt po lacnejšom poistení pri výpožičkách, a aj preto sa tešíme na spoluprácu so skupinou AXA.Sme radi, že sme našim používateľom mohli priniesť ďalšiu kvalitnú službu, ktorá uľahčí zapožičanie vozidla ako na strane používateľov, tak na strane majiteľov vozidiel,“ uvádza Brian Koslowski, prevádzkový riaditeľ HoppyGo.

Nutnosť vhodného poistenia potvrdzuje aj stále väčšia obľúbenosť carsharingu medzi obyvateľmi Českej republiky. Podľa údajov spoločnosti HoppyGo, medziročne stúpol počet tzv. „rental days“ o 18 % a priemerná dĺžka zapožičania atakuje 700 km, čo len dokresľuje trend, že zdieľanie automobilov medzi používateľmi nie je len záležitosťou dopoludňajšieho výletu, ale že Česi začínajú P2P carsharing vnímať ako dôležitého partnera na dovolenke či pri dlhšej výpožičke, kde rozhoduje kvalita služieb a zároveň nízka cena.

Zákazníci a majitelia áut sa po každej ukončenej výpožičke vzájomne hodnotia a v súčasnej dobe predstavuje priemerná známka spokojnosti 4,89 hviezdičiek z piatich. Pozitívne skúsenosti používateľov a opätovné používanie služby boli dôležitými faktormi pri dizajne nového poistenia.

„S HoppyGo máme spoločnú filozofiu. Počúvame klientov a ich spätnú väzbu zverejňujeme bez cenzúry na našich internetových stránkach. Prinášame inovatívne riešenia a služby nad rámec bežného poistenia. Aj preto sme sa stali Poisťovňou roka 2019 v Českej republike. Carsharing ide nad rámec zavedených foriem dopravy z bodu A do bodu B. Verím, že zdieľanie áut medzi ľuďmi má budúcnosť a stane sa bežnou súčasťou mobility. Som rád, že pritom ako poisťovňa môžeme byť od samého začiatku,“ uzatvára Robert Gauci, generálny riaditeľ skupiny AXA Česká republika a Slovensko.

Zdroj: AXA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články