Helena Radovanská menovaná do funkcie Chief Technical Insurance Officer AXA CZ & SK


			Helena Radovanská menovaná do funkcie Chief Technical Insurance Officer AXA CZ & SK

Do funkcie Chief Technical Insurence Officer (CTIO) skupiny AXA pre Českú republiku a Slovensko (AXA CZ & SK) je s účinnosťou od marca 2019 menovaná Helena Radovanská.

Presúva sa z pozície Chief Risk Officer AXA CZ & SK, ktorú vykonávala od roku 2014. Teraz bude zodpovedná za vývoj poistných produktov skupiny AXA na českom a slovenskom trhu. Vybrané kompetencie súvisiace s menovaním podliehajú schváleniu príslušným regulátorom.


,,Teší ma, že Helena prijala novú výzvu a prenesie svoju energiu do vývoja inovatívnych riešení, ktoré pomôžu presunúť naše produkty a služby nad rámec tradičných poistných riešení. Na ceste k technickej dokonalosti môže Helena využiť svoje bohaté skúsenosti, ktoré získala ako riaditeľka pre riadenie rizík skupiny AXA Česká republika a Slovensko. Verím, že svojim odhodlaním a zmyslom pre podnikateľskú kultúru prispeje k ďalšiemu rozvoju trhového potenciálu našej spoločnosti a pomôže našim distribučným kanálom ponúkať najlepšie riešenia, ktoré zodpovedajú potrebám klientov a podporujú našu víziu, ktorá stavia klienta na prvé miesto,“ povedal Robert Gauci, Chief Executive Officer AXA CZ & SK.

Helena Radovanská začala pracovať v poisťovníctve ako poistný matematik v poisťovni Kooperativa. Svoju kariéru ďalej 12 rokov rozvíjala v skupine Wuestenrot. Pred nástupom do skupiny AXA získala ďalšie cenné skúsenosti v pražskej pobočke konzultantskej spoločnosti EY.

,,Teším sa, že v novej role budem môcť nadviazať na svoje predchádzajúce skúsenosti z oblasti vývoja produktov, poistnej matematiky i z oblasti riadenia rizík. So svojim tímom sa zameriame na ďalší rozvoj našich produktov a služieb, aby sme boli pre našich klientov partnerom na každodennej báze,“ komentuje svoje menovanie Helena Radovanská.

Zdroj: AXA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

Súvisiace články