AXA obhájila víťazstvo v Zlatej minci 2017

Prestížna anketa Zlatá minca pozná svojich víťazov. V kategórii najlepších poistných produktov opäť vyhrala skupina AXA, ktorá tak obhájila prvenstvo z predošlého ročníka.

Ocenenie Zlatá minca 2017 získalo Doplnkové dôchodkové sporenie. Na stupeň víťazov sa však dostali aj ďalšie produkty skupiny AXA.

Striebornú mincu udelila odborná porota hneď piatim produktom skupiny AXA – dlhopisovému fondu AXA Eurobond, investičnému životnému poisteniu Kumulativ MAX, ale i rizikovému životnému poisteniu ActiveLife. V kategórii poistenie majetku uspela AXA s produktom Poistenie Domov IN, v kategórii realitné fondy zas bodoval AXA Realitný fond.

Aj v kategórii Cestovných poistení a v kategórii Fondy fondov získali produkty AXA veľmi dobré hodnotenia. Na treťom mieste sa umiestnili Cestovné poistenie a fond AXA Selection Global Equity. Bronzovú mincu tiež získali produkty Úrazové poistenie 5 PLUS a Povinné zmluvné poistenie Auto GO.

,,Chceme pomáhať ľuďom žiť lepší život a stať sa ich ozajstným partnerom. Práve preto sa snažíme inováciou našich produktov pružne reagovať na neustále sa meniace potreby a požiadavky klientov i doby. Inovácie sú súčasťou DNA našej spoločnosti,” povedal Peter Socha, zástupca generálneho riaditeľa skupiny AXA pre Slovensko a Českú republiku.

,,Som veľmi rád, že sa nám napriek silnej konkurencii podarilo opäť získať prvé miesto v kategórii Doplnkových dôchodkových sporení, ” hovorí Peter Socha a dodáva: ,,urobíme všetko preto, aby sa v budúcom ročníku súťaže aj ďalšie naše produtky umiestnili na víťazných priečkach.”

O víťazoch 13. ročníka súťaže Zlatá minca rozhodla porota zložená z nezávislých odborníkov z oblasti bánk, poisťovní a fondov. Hodnotené produkty sú rozdelené do tridsiatich kategórií. Prestížna súťaž predstavuje príležitosť pre jednotlivé spoločnosti porovnať a vylepšiť si svoje produkty v silnej konkurencii so zreteľom na úžitok pre klienta.

Zdroj: AXA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS