AXA poisťovňa: „Chceme byť skutočným partnerom pre klientov“


			AXA poisťovňa: „Chceme byť skutočným partnerom pre klientov“
28.5.2018 Poistný trh, Produkty

Dvadsať finalistov 7. ročníka grantovej výzvy AXA Inovátor 2018 si rozdelilo pred pár dňami spolu sumu 30 000 eur, určenú na podporu ich inovatívnych projektov.

Je len na nich, ako finančnú podporu využijú, či už na technické zázemie, alebo na účasť na medzinárodných súťažiach a fórach. Majú však spoločný cieľ – zabezpečiť všetkým kvalitnejší a bezpečnejší život. Čo na to hovoria top manažéri AXA poisťovne?

Robert Gauci, generálny riaditeľ českej a slovenskej spoločnosti AXA

Každý z nás má svoj vlastný sen o tom, ako zmeniť svet. Ja som mal takýto sen pred 25 rokmi a musel som vyriešiť istú dilemu. Spočiatku som si predstavoval, že v dospelosti budem výskumníkom či vedcom, ale nakoniec som sa začal venovať ekonómii a finančníctvu. Pred pár rokmi som si myslel, že som si nedokázal splniť tento svoj sen.

Dnes som presvedčený o tom, že každý z nás, na určitej úrovni rozvoja, má potenciál zmeniť svet. Práve inovatívne myšlienky a veda dokážu túto víziu reálne naplniť. Ako poisťovňa AXA musíme dlhodobo plniť naše záväzky voči klientov a pomáhať im pri poistnom plnení. Avšak tiež viem, že ako spoločensky zodpovedná poisťovňa v našej DNA máme toho zakoreneného oveľa viac. Chceme byť skutočným aktívnym partnerom pre našich klientov v ich každodennom živote a zmeniť ich život k lepšiemu.

Preto sa osobne veľmi zasadzujem o podporu nových a inovatívnych myšlienok. Podpora inovácií prostredníctvom AXA Nadačného fondu vychádza z našej firemnej DNA.

Peter Socha, zástupca generálneho riaditeľa pre ČR i SR, súčasne i riaditeľ životného poistenia a sporenia skupiny AXA v oboch krajinách

Som rád, že som bol medzi mladými ľuďmi, ktorí majú krásne sny a ciele, pritom mnohé z nich si určite dokážu v živote splniť. Ak sa pozrieme na tých, ktorí boli vybraní do finálového kola, som presvedčený, že slovenská veda má určite čo ponúknuť aj ďalším generáciám. Je pre nás dôležité, aby mladí inovátori s množstvom inšpiratívnych nápadov dostali príležitosť rozvíjať svoj talent.

Veríme, že v AXA poisťovni budeme pre nich tým správnym partnerom, ktorý im pomôže nielen po stránke finančnej, ale aj v ich úsilí nájsť tú správnu cestu. Je potešiteľné sledovať ich odvážne plány, ako dokážu presne pomenovať problémy, navrhnúť inovatívne riešenia a v neposlednom rade nájsť synergie s tretími stranami.

V tomto siedmom ročníku grantového programu sme podporili víťazné projekty sumou 30-tisíc eur. Počas siedmich rokov to bolo spolu 99 projektov v celkovej sume viac ako 162-tisíc eur. Finalisti siedmeho ročníka AXA Nadačného fondu sú pre nás dôkazom, že slovenská veda a inovácie majú nadaných nasledovníkov. Cítiť z nich nadšenie i zápal a všetkým želám, aby boli v budúcnosti úspešní.

Zdroj: oPoisteni.sk

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články