Špekulácie: Kto zostal v súboji o regionálne aktíva spoločnosti AXA?


			Špekulácie: Kto zostal v súboji o regionálne aktíva spoločnosti AXA?

Podľa zdroja portálu Bloomberg francúzska poisťovňa AXA zúžila zoznam potenciálnych kupcov jej stredo a východoeurópskych aktív na taliansku poisťovňu Generali a rakúske poisťovacie skupiny Vienna Insurance Group a UNIQA.

Podľa špekulácií webu fondsprofessionell.de sú v hre už dokonca iba VIG a UNIQA.

Dôvodom pre tieto kroky by mala byť chystaná reštrukturalizácia. Podľa zdrojov by sa hodnota prípadného obchodu mala pohybovať okolo 1 miliardy eur. AXA sa potýka so zápornými úrokovými sadzbami. Reštrukturalizácia má firme podľa Reuters pomôcť viac sa zamerať na oblasť zdravotného a majetkového poistenia a poistenia škôd. Z regionálneho hľadiska sa skupina chce sústrediť na Áziu.  

Skupina AXA je svetovým lídrom v oblasti poistenia a správy majetku

 
Viac ako 171 000 zamestnancov skupiny AXA stará o 105 miliónov klientov v 63 krajinách celého sveta. V medzinárodných štandardoch finančného výkazníctva (IFRS) boli výnosy skupiny za rok 2018 ocenené na sumu 102,9 miliardy EUR, podkladové výnosy na 6,2 miliardy EUR. K 31. decembru 2018 spravovala skupina AXA aktíva vo výške 1 424 miliardy EUR.
 
Akcie AXA sú registrované na hlavnom trhu burzy Euronext Paris pod symbolom CS (ISN FR 0000120628 - Bloomberg: CS FP - Reuters: AXAF.PA). Vo forme ADS (American depositary Share) sú akcie AXA kótované na platforme OTCQX pod symbolom AXAHY.
 
Skupina AXA je zahrnutá do najvýznamnejších medzinárodných indexov SRI, ako sú Dow Jones Sustainability Index (DJSI) a FTSE4GOOD. Je zakladajúcim členom Finančnej iniciatívy OSN (UNEP FI), Princípov udržateľného poistenia OSN (PSI) a signatárom Zásad zodpovedných investícií OSN.
 
Skupina AXA v Českej republike a na Slovensku  poskytuje produkty a služby v oblasti životného a neživotného poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investičných podielových fondov. Má 1,5 miliónov klientov, 523 zamestnancov a spravuje aktíva vo výške 5,3 miliardy eur. 

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

polkm

apolkmnb bnm,  1. 5. 2020

Ďakujeme spoločnosti jose luis úver spoločnosti za vytvorenie finančnej platformy na pomoc ľuďom. Som požehnaný ako dobrodinec. Po prečítaní finančných odporúčaní pre túto spoločnosť som požiadal o 40 000 EUR. Tento proces bol rýchly. Táto spoločnosť vám neúčtuje zbytočné poplatky. Sú skutočne dôveryhodní a rozumejú potrebám ľudí, ktorí potrebujú pomoc. Nabádam ľudí, aby kontaktovali túto spoločnosť a spolupracovali s ňou. Máte 100% šancu získať peniaze a ich miera je iba 2%. tí ľudia, ktorí požiadajú o napísanie tejto spoločnosti e-mail, sú (joseluisloans@gmail.com)

PÔŽICKA DE GARTEN JACQUES

PÔŽICKA DE GARTEN JACQUES,  12. 3. 2020

srdečne
Ak potrebujete akúkoľvek pomoc alebo potrebujete pôžičku
Kontaktujte iba GARTEN JACQUES
A nebudete sklamaní.
S týmto úžasným človekom GARTEN JACQUES
Dostal som sumu 40.000€
nebolo to ľahké, ale ďakujem Bohu
Moje meno je ALENA DOBIASOVA
Je to človek srdca, ktorý vždy dodržiava svoje povinnosti.
Je mužom svojho slova
A ďakujem veľmi pekne Bohu za to, že si to dal na moju cestu.
Vždy mu za všetko ďakujem.
Budem mu vždy vďačný.
Viac informácií
Kontakt e-mailom na adrese:
alenadobiasova132@gmail.com
Alebo kontaktujte veriteľa a požiadajte ho o ďalšie informácie
gartenjacques08031957@gmail.com
Ak nepotrebujete pôžičku
Môžete informovať svoju rodinu, svojich bratov, svojich priateľov.
ďakujem  

RSS

Súvisiace články