Poisťovňou roka v neživotných produktoch je Allianz - SP


			Poisťovňou roka v neživotných produktoch je Allianz - SP

Allianz – Slovenská poisťovňa si z prvého ročníka Konferencie sprostredkovateľov v poisťovníctve 2019 odniesla ocenenia z každej zo šiestich hodnotených kategórií.

Absolútne prvenstvo získala v kategóriách havarijné poistenie motorových vozidiel, povinné zmluvné poistenie, poistenie majetku fyzických osôb a cestovné poistenie fyzických osôb.

V kategórií poistenia majetku a zodpovednosti podnikateľov a podnikov získala druhé miesto a v osobitnej kategórií rizikového životného poistenia / poistenia choroby a úrazu získala tretie miesto. Allianz – SP si zároveň odniesla absolútne víťazstvo v hlavnej kategórií, keď sa stala poisťovňou roka v produktoch neživotného poistenia.

„Získať ocenenie v každej z hodnotených kategórií je pre nás potvrdením, že ponúkame kvalitné produktové portfólio, z ktorého si vyberie každý klient. Keďže minulý rok bola väčšina našich neživotných produktov inovovaná a vylepšená, je to pre nás signál, že klienti a odborná verejnosť túto kvalitu oceňujú,“ povedal vedúci oddelenia obchodu neživotného a firemného poistenia Peter Buday, ktorý získané ocenenia za Allianz – SP prevzal.

V pilotnom ročníku ankety Slovenskej asociácie sprostredkovateľov v poisťovníctve boli hodnotené produkty 21 poisťovní, ktoré pôsobia na slovenskom poistnom trhu. Jednotlivé produkty hodnotili finanční agenti, ktorí im udeľovali známky od jednotky po pätku.

Získané ocenenia Allianz – SP v ankete SASP 2018:

• 1. miesto v kategórii Havarijné poistenie motorových vozidiel
• 1. miesto v kategórii Povinné zmluvné poistenie zodpovednosti za škodu spôsobenú prevádzkou motorového vozidla
• 1. miesto v kategórii Poistenie majetku fyzických osôb
• 1. miesto v kategórii Cestovné poistenie fyzických osôb
• 2. miesto v kategórii Poistenie majetku a zodpovednosti podnikateľov a podnikov
• 3. miesto v kategórii Rizikové životné poistenie / poistenie choroby a úrazu
• Hlavná kategória: Poisťovňa roka v produktoch neživotného poistenia

Zdroj: Allianz-SP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Úvery a zabezpečené financie 2020 Slovensko | ICLG

Loan Firm,  9. 4. 2020

Financovanie - Pôžičky - Investície, Financujeme vaše projekty rýchlo a efektívne. Pre vašu osobnú pôžičku, hypotéku, dlh, voľný čas, šťastné udalosti, svadby, sme na vašej strane, aby sme dostali potrebné finančné prostriedky. Požiadajte teraz,Email: lendingcashexperts@gmail.com

RSS

Súvisiace články