Allianz – SP obhájila prvenstvá v poistení hypotéky a nehnuteľnosti


			Allianz – SP obhájila prvenstvá v poistení hypotéky a nehnuteľnosti

Najlepšie poistenie nehnuteľnosti a hypotéky má opäť Allianz – Slovenská poisťovňa. Prvenstvá v oboch kategóriách poistných produktov spojených s bývaním obhájila v šiestom ročníku súťaže Fincentrum & TREND Hypotéka roka 2019.

V kategórií poistenie hypotéky porota ocenila najvyšším počtom bodov produkt rizikového životného poistenia Šťastný život, ktorý komplexne pokryje akékoľvek životné riziká ako úraz, choroba, invalidita, nezamestnanosť či smrť v súvislosti so svojimi záväzkami, najmä hypotékou. Produkt Allianz – SP prekonal svojich konkurentov najmä v likvidácií poistných udalostí a v online komunikácií.

V kategórií poistenie nehnuteľnosti bodovala Allianz – SP s produktom poistenia majetku Môj domov, opäť najmä vďaka likvidácií škôd a online komunikácií. Inovovaný produkt Môj domov klientom ponúka na výber z 3 balíkov poistnej ochrany. Dojednanie poistenia je jednoduchšie, rýchlejšie a zmenou prešli aj poistné podmienky, ktoré sú spracované zrozumiteľným jazykom v prehľadnej brožúre. Obe získané ocenenia prevzal viceprezident rezortu obchodu Allianz – SP Juraj Dlhopolček.

Oceňovalo sa opäť v 9-tich kategóriách: Hypotéka roka, Refinančná hypotéka roka, Poistenie hypotéky roka, Poistenie nehnuteľnosti roka, Stavebné sporenie roka, Bankár roka, Poisťovák roka, Banka bez bariér a Špeciálna cena Trendu za užitočnosť. Pri hodnotení produktov si porota všímala variabilitu a komplexnosť produktov, pomer ceny a výkonu, kvalitu a rýchlosť likvidácie, možnosti online komunikácie s klientom, ale aj rozsah limitov a výluk.

Zdroj: Allianz-SP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články