Zvýšte si poistné krytie kombináciou poistení


			Zvýšte si poistné krytie kombináciou poistení
23.4.2018 Poistný trh, Produkty

Zvoľte si ľubovoľnú dvojkombináciu z poistenia domácnosti, havarijného poistenia a vybraných úrazových poistení ako sú trvalé následky, invalidita po úraze, hospitalizácia po úraze či smrť úrazom a získajte poistné plnenie navyše.

To je základná filozofia nového balíka výhod Allianz SPOLU, ktorý platí od apríla 2018 v Allianz – Slovenskej poisťovni. Balík výhod Allianz SPOLU sa riadi podmienkami verejných prísľubov, ktoré platia až do odvolania.

Každý deň vybavíme v Allianz – SP niekoľko stoviek nárokov poistných udalostí. Keďže väčšina nahlasovaných škôd neprichádza osamote, pripravili sme pre klientov a ich blízkych balík výhod, ktorý im zabezpečí dodatočnú poistnú ochranu. Spokojnosť našich klientov je pre nás prvoradá. Novým balíkom výhod dokazujeme, že mať poistenie SPOLU v Allianz – SP sa oplatí,“ vysvetľuje viceprezident rezortu obchodu Allianz – SP Dušan Quis.

Klient má na výber z troch dvojkombinácií:

1. Vybrané úrazové poistenia a havarijné poistenie Moje auto
- ak sa vám v dôsledku dopravnej nehode stane úraz, poisťovňa vám vyplatí dvojnásobok plnenia z úrazového poistenia, bez ohľadu na čo, či ste chodec, cyklista, vodič alebo spolujazdec

2. Havarijné poistenie Moje auto s pripoistením batožiny a poistenie domácnosti Môj domov
- ak vám vykradnú alebo odcudzia auto, poisťovňa vám preplatí aj vaše veci v kufri auta alebo v strešnom nosiči napr. lyže, bicykel a ďalšia batožina, a to až do výšky 500 eur.

3. Poistenie domácnosti Môj domov s poistením Privát Plus a vybrané úrazové poistenia
- ak si napríklad pri bicyklovaní zlomíte ruku a navyše rozbijete aj mobil, škodu na mobilnom telefóne vám poisťovňa zaplatí až do výšky 500 eur.

Balík výhod je určený rovnako pre súčasných aj pre nových klientov a ich blízkych. Znenie verejných prísľubov a vaše výhody si môžete overiť na www.allianzsp.sk/verejne-prisluby.

Využitím balíka výhod Allianz SPOLU si klienti zároveň môžu zvýšiť úroveň svojho členstva vo vernostnom Allianz Clube, ktorý bol spustený v septembri 2017. Po bezplatnej registrácií získava klient členstvom zľavy na poistení a nadštandardné benefity ako garantovaná doba likvidácie poistnej udalosti, prednostné dovolanie sa na Infolinku, ale aj uvítací bonus v podobe 25-percentnej zľavy na krátkodobé cestovné poistenie. Viac informácií nájdete na: www.allianzsp.sk.

Zdroj: Allianz - SP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS