Najlepšie poistenie vozidiel a občanov má Allianz – SP


			Najlepšie poistenie vozidiel a občanov má Allianz – SP
22.10.2018 Produkty

Allianz – SP získala hneď dve prvenstvá v ankete SIBAF Award® 2018. V silnej konkurencii tak obhájila minuloročné prvenstvo v kategórii Havarijné poistenie motorových vozidiel.

V tomto ročníku k nemu pribudlo aj prvenstvo v novej kategórii Poistenie občanov (majetku a zodpovednosti za škodu). V kategórii Poistenie priemyslu a podnikateľom získala Allianz – SP v ankete druhé miesto.

„Opätovné ocenenie našich produktov a služieb zo strany odbornej verejnosti nás veľmi teší. Kladieme veľký dôraz na zlepšovanie, skvalitňovanie, ale aj zjednodušovanie produktového portfólia a snažíme sa pružne reagovať na nové požiadavky a potreby trhu a klientov. Ocenenia Sibaf sú pre nás motiváciou pokračovať v nastavenom trende naďalej,” hovorí viceprezident rezortu produktov a upisovania rizík Allianz – SP Jozef Paška, ktorý ocenenia prevzal.

Novinkou v tomto roku v ankete SIBAF Award® bola špeciálna kategória Počin roka, ktorej cieľom je odmeniť a vyzdvihnúť aktivity, ktoré prispeli k transparentnosti, zvýšeniu (úrovne) vzdelávania laickej a odbornej verejnosti, publikačnej činnosti ap. v oblasti poistného trhu na Slovensku. Počinom roka 2018 sa podľa hlasovania prítomných stala Hromadná pripomienka proti zavedeniu dane z poistenia.

Získané ocenenia Allianz – SP v ankete SIBAF Award® 2018:

  •  1. miesto v kategórii Havarijné poistenie vozidiel
  •  1. miesto v kategórii Poistenie občanov (majetku a zodpovednosti za škodu)
  •  2. miesto v kategórii Poistenie priemyslu a podnikateľov
Zdroj: Allianz-SP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články