Najlepšie poistenie nehnuteľnosti a hypotéky má Allianz – SP


			Najlepšie poistenie nehnuteľnosti a hypotéky má Allianz – SP
19.4.2018 Poistný trh, Produkty

Allianz – Slovenská poisťovňa získala dve najvyššie ocenenia v piatom ročníku súťaže Fincentrum & TREND Hypotéka roka 2018.

Prvenstvo získala v kategórií Poistenie nehnuteľnosti za produkt poistenia majetku Môj domov aj v kategórií Poistenie hypotéky za produkt rizikového životného poistenia Šťastný život.

„Získať hneď dve najvyššie ocenenia za oba naše produkty je pre nás veľkým úspechom. Poďakovanie patrí všetkým kolegom, ktorí sa svojou inovatívnosťou a odbornosťou podieľajú na vzniku produktov a služieb, ktoré oceňujú naši klienti a odborná verejnosť,” uviedol viceprezident produktov a upisovania rizík Allianz – SP Jozef Paška, ktorý ocenenia počas slávnostného večera prevzal.

Víťazný produkt poistenia nehnuteľnosti Môj domov od Allianz – SP ponúka komplexné poistenie nehnuteľnosti a domácnosti, v ktorom si klient sám vyskladá kombináciu rizík z 9-tich ponúkaných rizikových skupín. Klient tak platí len za tie riziká, ktoré si zvolí a ktoré reálne ohrozujú jeho majetok.

Poistením hypotéky v produkte Šťastný život si zas klient komplexne pokryje akékoľvek životné riziká ako úraz, choroba, invalidita, nezamestnanosť či smrť v súvislosti so svojimi záväzkami, najmä hypotékou. Klienti si môžu dojednať len samotné riziká, bez sporenia či investičnej zložky a na jednej zmluve môžu poistiť až šesť osôb od detí až po seniorov.

Jednotlivé produkty hodnotila 7-členná odborná porota, ktorá si pri hodnotení všímala najmä variabilitu a komplexnosť produktov, pomer ceny a výkonu, kvalitu a rýchlosť likvidácie, možnosti online komunikácie s klientom, ale aj rozsah limitov a výluk.

Oceňovalo sa v 9-tich kategóriách: Hypotéka roka, Refinančná hypotéka roka, Poistenie hypotéky roka, Poistenie nehnuteľnosti roka, Stavebné sporenie roka, Bankár roka, Poisťovák roka, Banka bez bariér a Špeciálna cena Trendu za inovatívnosť.

Zdroj: Allianz - SP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS