Allianz sa stane celosvetovým olympijským poisťovacím partnerom


			Allianz sa stane celosvetovým olympijským poisťovacím partnerom

Olympijské hnutie spája sily s Allianzom ako dôveryhodným partnerom. Ambíciou je využiť silu športu na spojenie s novým publikom prostredníctvom digitálnych kanálov.

Medzinárodný olympijský výbor (MOV) a Allianz dnes oznámili, že poisťovateľ sa v roku 2021 pripojí k „Celosvetovému olympijskému partnerskému " (TOP) programu.

Prostredníctvom tejto sponzorskej zmluvy bude Allianz spolupracovať s MOV pri poskytovaní inovatívnych a integrovaných poistných riešení na podporu olympijského hnutia, vrátane organizačných výborov olympijských hier s ambíciou poskytovať tieto poistné riešenia národným olympijským výborom po celom svete a ich olympijským tímom a športovcom.

Podpora bude zahŕňať existujúce produkty, ako sú poistenie automobilového parku a poistenie majetku
a zodpovednosti za škodu, ale aj poistné riešenia pre budúce produkty a služby poháňané technologickými zmenami. Partnerstvo potrvá od roku 2021 do roku 2028.

Ambíciou oboch partnerov je využiť silu športu na spojenie s novým publikom prostredníctvom digitálnych kanálov, vrátane Olympic Channel. Spojenie sa s ďalšou generáciou jej preferovaným spôsobom dáva Allianzu príležitosť pokryť ich poistné potreby.

Allianzuž od roku 2006 podporuje Medzinárodný paralympijský výbor (MPV) ako medzinárodný partner a podľa dohody sa od roku 2021 stane „celosvetovým paralympijským partnerom“.

Prezident MOV Thomas Bach povedal: „Toto nové partnerstvo demonštruje celosvetovú výzvu
a silu olympijského hnutia a sme veľmi radi, že dlhodobo spolupracujeme s Allianzom na podpore športu po celom svete. Allianz vybudovala celosvetový biznis založený na dôvere. S týmto partnerstvom spoločne budujeme základ založený na vzájomnej dôvere. Allianz je nositeľom silného športového odkazu a v súlade s olympijskou agendou 2020 zdieľame digitálnu ambíciu spojenia sa s mladými ľuďmi po celom svete s cieľom podporiť olympijské hodnoty a silu športu."

Oliver Bäte, šéf skupiny Allianz uviedol: „Som nadšený, že sme sa pridali ku globálnej komunite športovcov a ľudí nadšených športom a tímovou prácou - okrem už existujúceho silného partnerstva s Medzinárodným paralympijským výborom (MPV). Prostredníctvom digitálnych
a sociálnych kanálov MOV sa môžeme spojiť s viac ľuďmi ako kedykoľvek predtým a ponúknuť im naše odborné znalosti v oblasti poistenia. Veríme, že svet je lepším miestom, keď majú ľudia odvahu opustiť rozdiely a stáť spolu, aby dosiahli lepšie výsledky pre seba a pre spoločenstvá,  v ktorých žijú.

Tsunekazu Takeda, predseda marketingovej komisie MOV, povedal: „Sme radi, že môžeme oznámiť toto nové partnerstvo s jednou z popredných svetových spoločností v tejto oblasti a tešíme sa na začiatok novej spoločnej a vzrušujúcej cesty."

Jean-Marc Pailhol, vedúci riadenia trhu a distribúcie skupiny Allianz, dodal: „Ako svetový líder v poistení je Allianz priamo zapojená do všetkých veľkých udalostí, ktoré tvoria a menia našu globálnu spoločnosť. Preto je pre nás dôležité stať sa celosvetovým TOP partnerom v poistnej kategórii Medzinárodného olympijského výboru  a Medzinárodného paralympijského výboru. Budeme spolupracovať, aby sme oba tímy doviedli na ďalšiu úroveň - digitálne, komerčne a globálne. Sme nadšení príležitosťou posunúť Allianz na nové trhy, ako aj posilniť našu pozíciu na existujúcich trhoch. Spolu s MOV a MPV je to skvelý spôsob, ako sa podeliť o našu vášeň pre šport a sociálne, fyzické a duševné benefity, ktoré prináša ľudstvu."

Sponzorské obdobie bude pokrývať zimné olympijské hry 2022 v Pekingu, olympijské hry 2024
v Paríži, zimné olympijské hry 2026 a olympijské hry 2028 v Los Angeles. V Číne, Francúzsku
a Španielsku bude mať Allianz marketingové práva už od roku 2019. V marci 2018 MOV a MPV založili dlhodobé partnerstvo medzi týmito dvoma organizáciami až do roku 2032. Ako súčasť tejto dohody budú od roku 2021 všetci svetoví TOP partneri zároveň aj partnermi MPV  a paralympijských hier.

Zdroj: Allianz-SP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

alexandra.caganova@gmail.com

gionna,  19. 9. 2018

Hello
For all needs for loan or financing of project please contact lady MANECCHI which me ace to help for a financing without expenses has the advance
e-mail............silvia19manecchi75@gmail.com
whatsapp ..... +337 56 83 05 07

RSS