Colonnade Insurance si po roku opäť odnáša dve umiestnenia na SIBAF® Award 2022


			Colonnade Insurance si po roku opäť odnáša dve umiestnenia na SIBAF® Award 2022

Opakovane patrí medzi najviac oceňované poisťovne, a z tohto ročníka ankety reprezentujúcej názor profesionálov trhu si odniesla 2. a 3. miesto.

V kategórii Poistenie priemyslu a podnikateľov sa Colonnade umiestnila na stupni víťazov za posledné štyri ročníky až trikrát. Tentokrát sa je ušlo druhé miesto. V kategórii Poistenie občanov uspela s tretím miestom, čím opäť potvrdzuje, že aj s menším počtom produktov na trhu dokáže poskytovať kvalitné a obľúbené služby.

0V7A4060

„Ocenenie našich produktov a služieb od tých najpovolanejších – a to finančných sprostredkovateľov si vysoko vážime. Ocenenie SIBAF® Award 2022 nám poskytuje spätnú väzbu pre prácu nášho tímu a jej výsledok nás veľmi teší. Ďakujem celému kolektívu Colonnade,“ zhrnul úspešný rok generálny riaditeľ Marian Bátovský.

Na kvalitu produktov a služieb poskytovaných poisťovňami pôsobiacimi na Slovensku sa počas tohtoročného SIBAF® Award pozreli samostatní finanční agenti. Do hodnotenia sa zapojilo 74 samostatných subjektov, ktorí udelili 256 hlasov.

O poisťovni Colonnade Insurance S.A.

Poisťovňa Colonnade Insurance S.A., pobočka poisťovne z iného členského štátu sa špecializuje na neživotné poistenie, ktoré je určené nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre malé a veľké podniky. Sme súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Fairfax Financial Holdings, patriacej medzi svetových lídrov v oblasti poistenia a zaistenia.

Colonnade Insurance SA je držiteľom ratingu finančnej sily A- (Excellent) od agentúry A.M. Best. Dosahuje hrubé predpísané poistné v neživotnom poistení vo výške viac ako 20 miliónov eur a na Slovensku poisťuje viac ako 55 000 klientov. Špecializuje sa na poistenie majetku a zodpovednosti za škodu, cestovné a úrazové poistenie firiem a poistenie EuroGAP. Pre viac informácií navštívte www.colonnade.sk

Zdroj: Colonnade Insurance

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články