Colonnade Insurance získala ocenenie Zlatá minca v kategórii Objav roka


			Colonnade Insurance získala ocenenie Zlatá minca v kategórii Objav roka

Colonnade Insurance potvrdzuje svoje pevné miesto medzi slovenskými poisťovňami.

Po minuloročnom úspechu s produktom allriskového poistenia podnikateľov, tentokrát získala poisťovňa Colonnade Insurance ocenenie Zlatá minca v kategórii Objav roka. Podarilo sa jej tak ako jedinej poisťovni, a to vďaka unikátnemu poisteniu Cyber.

 

Logo_zlata_minca_2022_objavroka (1) (1)

Do kategórie Objav roka mohli byť nominované nové produkty uvedené na trh za obdobie december 2020 – august 2022. Medzi konkurenčnými finančnými inštitúciami si Colonnade Insurance upevnila svoju pozíciu na slovenskom trhu ako jediná ocenená poisťovňa medzi troma najlepšími produktmi.

Ocenený bol produkt Cyber – Poistenie pre firemných klientov s forenznou službou AEC, ktorý pomáha klientom poisťovne v oblasti prevencie a riešenia problémov v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

„Ide o riešenie pre kybernetické riziká, ktoré sa okolo nás vyskytujú najmä posledné dva roky o čosi viac ako kedykoľvek predtým. Podnikatelia si napriek dlhému názvu kupujú naozaj jednoduchú službu – k cyber poisteniu dostanú aj ‚hackerov‘ na svojej strane,“ vysvetľuje generálny riaditeľ Colonnade, Marian Bátovský.

Z prieskumov Slovak Business Agency vyplýva, že viacero malých a stredných podnikateľov nemá jasnú predstavu o tom, čo kybernetická bezpečnosť je.

Preto si Colonnade Insurance dáva za jasnú úlohu nielen riešiť následky po prípadných kybernetických útokoch, ale aj podporovať vzdelanie dostupnosť informácií v tejto oblasti. Darí sa jej to aj vďaka partnerstvu so spoločnosťou AEC, ktorá je forenzným špecialistom, vďaka čomu je možné incidentom predchádzať, včas ich zaznamenať, alebo rýchlo zmierniť ich dopad. 

O poisťovni Colonnade Insurance S.A.

Poisťovňa Colonnade Insurance S.A., pobočka poisťovne z iného členského štátu sa špecializuje na neživotné poistenie, ktoré je určené nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre malé a veľké podniky. Sme súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Fairfax Financial Holdings, patriacej medzi svetových lídrov v oblasti poistenia a zaistenia.

Colonnade Insurance SA je držiteľom ratingu finančnej sily A- (Excellent) od agentúry A.M. Best. Dosahuje hrubé predpísané poistné v neživotnom poistení vo výške viac ako 20 miliónov eur a na Slovensku poisťuje viac ako 55 000 klientov. Špecializuje sa na poistenie majetku a zodpovednosti za škodu, cestovné a úrazové poistenie a poistenie EuroGAP. Pre viac informácií navštívte www.colonnade.sk.

 

Zdroj: oPoisteni.sk

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články