Colonnade Insurance je TOP poisťovňa roka 2022!


			Colonnade Insurance je TOP poisťovňa roka 2022!
21.6.2022 Poistný trh

Každoročne spoločnosť INSIA odmeňuje najlepších maklérskych poradcov, a v tomto roku to nebolo inak.

Na dvojdňovej INSIA ACTION prvým miestom ocenila poisťovňu Colonnade ako TOP poisťovňu roka 2022.

Na športovo-spoločenskej akcii INSIA ACTION, ktorá sa v tomto roku konala už po desiatykrát, sa stretli odborníci z poisťovní a bánk, aby počas dvoch dní utužili či nadviazali nové kontakty, zabavili sa, no najmä ocenili celoročnú prácu partnerov. V Liptovskom Jáne sa tak stretli profesionáli z viacerých spoločností, no víťazom mohol byť len jeden.

„Spoluprácu s partnerom INSIA si nesmierne ceníme a titul Poisťovne roka 2022 si veľmi vážime. Pevne dúfame, že aj vďaka transparentnej komunikácii a skvelým zážitkom – ako aj počas INSIA ACTION – sa bude naša spolupráca ďalej rozvíjať,“ hovorí Juraj Balog, obchodný riaditeľ Colonnade Insurance, S. A..

O poisťovni Colonnade Insurance S.A.

Poisťovňa Colonnade Insurance S.A., pobočka poisťovne z iného členského štátu sa špecializuje na neživotné poistenie, ktoré je určené nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre malé a veľké podniky.

Sme súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Fairfax Financial Holdings, patriacej medzi svetových lídrov v oblasti poistenia a zaistenia. Colonnade Insurance SA je držiteľom ratingu finančnej sily A- (Excellent) od agentúry A.M. Best.

Dosahuje hrubé predpísané poistné v neživotnom poistení vo výške viac ako 20 miliónov eur a na Slovensku poisťuje viac ako 55 000 klientov. Špecializuje sa na poistenie majetku a zodpovednosti za škodu, cestovné a úrazové poistenie firiem a poistenie EuroGAP. Pre viac informácií navštívte www.colonnade.sk

Zdroj: Colonnade Insurance

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články