Poisťovňa Colonnade prináša novinky v oblasti poistenia bývania


			Poisťovňa Colonnade prináša novinky v oblasti poistenia bývania

Poisťovňa Colonnade reflektuje na potreby trhu a prináša produktové novinky v poistení VIVA.

Od konca mája si v našich online kalkulačkách môžete dojednať poistenie majetku s výhodnejšími podmienkami a za často dostupnejšie poistné.

Novinky v produkte poistenia budovy a domácnosti sa týkajú viacerých aspektov. Nových klientov poteší najmä prehodnotenie rizík – už aj skrat, sklo, zatečenie vody a vandalizmus patria medzi základné riziká v poistení majetku. Colonnade tak pokryje tieto náklady až do výšky 100 % z poistnej sumy, a to v závislosti od vybraného balíka.

Nové riziko pre tých, ktorí splácajú hypotéku

Lákadlom je aj nové riziko s názvom Happy Hypo. Ide o voliteľné riziko pre balík Gold, ktorým kryjeme náklady hypotekárnych splátok v prípade neobývateľnosti budovy. Toto riziko je možné dojednať pre rodinný dom, byt, rovnako ako aj pre chatu. Zíde sa Vám, pokiaľ sa následkom poistných rizík, ktoré sú dojednané v poistnej zmluve stane Vaša nehnuteľnosť dočasne neobývateľná. Uhradíme najviac 6 mesačných hypotekárnych splátok.

Zvýšené limity pre Vaše bezpečie a pohodlie

V poistení nehnuteľnosti sme tiež zvýšili limit na stavebný materiál a drobné stavebné mechanizmy, z 1 % z poistnej sumy až na 5 %. V poistení domácnosti Vás zasa poteší zvýšený limit na veci v pivnici, a to až na 15 % z poistnej sumy.

Myslíme aj na tých, ktorí žijú aktívne

Zrušený limit 1 000 € poteší všetkých, ktorí majú aktívneho ducha – bicykle sú odteraz poistené ako súčasť štandardného vybavenia domácnosti bez limitu v mieste poistenia na rovnaké riziká ako v poistení domácnosti. 

Pre viac informácií neváhajte kontaktovať našu underwriterku, Evu Kováčovú na eva.kovacova@colonnade.sk.

O poisťovni Colonnade Insurance S.A.

Poisťovňa Colonnade Insurance S.A., pobočka poisťovne z iného členského štátu sa špecializuje na neživotné poistenie, ktoré je určené nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre malé a veľké podniky. Sme súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Fairfax Financial Holdings, patriacej medzi svetových lídrov v oblasti poistenia a zaistenia.

Colonnade Insurance SA je držiteľom ratingu finančnej sily A- (Excellent) od agentúry A.M. Best. Dosahuje hrubé predpísané poistné v neživotnom poistení vo výške viac ako 20 miliónov eur a na Slovensku poisťuje viac ako 55 000 klientov. Špecializuje sa na poistenie majetku a zodpovednosti za škodu, cestovné a úrazové poistenie firiem a poistenie EuroGAP. Pre viac informácií navštívte www.colonnade.sk.

Zdroj: Colonnade Insurance

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články