Colonnade Insurance pôsobí na Slovensku už päť rokov


			Colonnade Insurance pôsobí na Slovensku už päť rokov
7.4.2021 Poistný trh

Prvého apríla Colonnade Insurance, dcérska spoločnosť kanadského Fairfax Financial Holdings, oslávila 5 rokov od oficiálneho otvorenia pobočky na Slovensku. Odvtedy už prešla dlhou cestou, počas ktorej rozšírila svoje pôsobenie do siedmich krajín regiónu.

Prvých päť rokov pôsobenia pobočky Colonnade na slovenskom trhu sa nieslo v znamení menších aj väčších výzev. Colonnade v prvom rade prevzala správu poistných zmlúv AIG v strednej a východnej Európe, a aj vďaka tomuto rastu sa klientom môže v Colonnade venovať viac ako 500 zamestnancov, pričom dosahuje hrubé predpísané poistné vo výške 160 miliónov eur.

„Slovenská pobočka sa od roku 2016 rozrástla na viac než 80 zamestnancov, vďaka ktorým sme mohli úspešne predstaviť mnoho nových a užitočných produktov a služieb. Tie si obľúbili nielen sprostredkovatelia poistenia, ale aj samotní klienti,“ hovorí Marian Bátovský, generálny riaditeľ Colonnade Insurance na Slovensku.

„Práve tým – klientom, obchodným partnerom, ale aj našim kolegyniam a kolegom doma i v zahraničí patrí vďaka za to, kam sme sa ako Colonnade za to relatívne krátke, no na skúsenosti bohaté obdobie mohli posunúť. Piaty rok pôsobenia Colonnade na Slovensku si budeme všetci pamätať ako rok ovplyvnený pandémiou. Napriek tomu to bol rok inšpiratívny, keď vďaka pandémii a práci z domu sme nielen rozšírili našu ponuku produktov a servis v oblasti likvidácie poistných udalostí, ale aj zrýchlili projekty v oblasti skvalitňovania našich procesov,“ vysvetľuje Marian Bátovský.

„Zároveň sa nám v tomto období podarilo ochrániť zdravie našich zamestnancov a zvýšiť komfort našich  klientov a obchodných partnerov, čo považujeme za absolútnu prioritu,“ dodáva.

Zdroj: Colonnade Insurance

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články