S novinkami v poistení pre domy a domácnosti myslí Colonnade  na všetkých


			S novinkami v poistení pre domy a domácnosti myslí Colonnade  na všetkých
18.3.2021 Produkty

Je vám známa situácia, kde firma, v ktorej ste dlhoročným, verným klientom ponúka tým novým lepšie podmienky ako vám? Podľa nás nie je správne, aby ste v takom prípade museli rušiť svoje zmluvy, a až následne dostali priaznivejšie podmienky.

V poisťovni Colonnade dbáme na to, aby boli naše produkty zrozumiteľné a pre klientov výhodné. V tomto duchu sa pravidelne pozeráme na celé naše portfólio a snažíme sa prichádzať so stále lepšími riešeniami. Aj preto sme sa rozhodli vylepšiť náš produkt poistenie budovy, domácnosti a zodpovednosti za škodu VIVA.

Rozšírené krytie si zaslúžia všetci rovnako

Rozšírené krytie či spresnenie niektorých pojmov, a v konečnom dôsledku lepšie, modernejšie a prehľadnejšie poistenie si však – podľa nás – zaslúžia všetci rovnako. Nárok na férové podmienky by mali mať všetci naši klienti bez rozdielu. Preto sme sa rozhodli spolu s vylepšením produktu pre nových poistníkov, udeliť rovnako výhodné podmienky aj našim existujúcim, verným klientom.

Garantujeme férové podmienky poistenia domu a domácnosti

V sekcii Dokumenty na našom webe www.colonnade.sk už v tejto chvíli nájdete Verejný prísľub, ktorým sa naša spoločnosť zaväzuje poskytnúť rozšírenie poistného krytia všetkým klientom v prípade splnenia uvedených podmienok.

Radi by sme však podotkli, že toto vyhlásenie sa týka výhradne nášho produktu VIVA – poistenia bytov, rodinných domov a chát. Ak takéto poistenie zatiaľ nemáte, neváhajte a čerpajte aj Vy výhody moderného krytia pre bezpečný domov, ktoré naša VIVA ponúka.

Zdroj: Colonnade Insurance

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články