Dvojitá výhra v ankete SIBAF Award 2021 pre poisťovňu Colonnade


			Dvojitá výhra v ankete SIBAF Award 2021 pre poisťovňu Colonnade

Ocenenie si poisťovňa odniesla v dvoch z troch hlavných kategórií, pričom v oboch obsadila prvé miesta.

V prestížnej ankete SIBAF® Award 2021 hlasujúci sprostredkovatelia poistenia ocenili kvalitu poistných produktov a služieb poisťovne Colonnade, keď z troch hlavných kategórií získala prvenstvo až v dvoch – Poistenie občanov za produkt poistenia nehnuteľností a domácností VIVA a v kategórii Poistenie podnikateľov a priemyslu.

Prinášame produkty, riešenia, inovácie. Sme partnerom vtedy, keď nás ľudia potrebujú – v riziku. Odborná verejnosť nás ocenila vďaka kvalitnému servisu pre sprostredkovateľov aj klientov. My im vďačíme za dôveru a dlhodobé partnerstvá. Je to skutočne ocenenie pre celý tím Colonnade Insurance, ktoré nás poháňa vpred,“ hovorí Marian Bátovský, generálny riaditeľ pobočky Colonnade Insurance na Slovensku.

O výsledkoch ankety SIBAF® Award 2021 rozhodli pomocou hlasovacích lístkov sprostredkovatelia z vyše 80 maklérskych spoločností. Hlasovanie trvalo od 30. septembra do 11. októbra 2021.

O ankete SIBAF Award 2021

Renomovaná anketa SIBAF® Award sa uskutočnila už po trinásty krát. Okrem 3 tradičných kategórií – Poistenie občanov, Poistenie podnikateľov a priemyslu a Havarijné poistenie motorových vozidiel, ocenila víťazov aj v kategóriách diplomových prác a Počin roka 2021. Predsedom poroty bol spoluorganizátor SIBAF® vzdelávacích podujatí Oliver Borko a jej ďalšími členmi boli Galina Horáková a Pavel Hrica.

O poisťovni Colonnade Insurance S.A.

Poisťovňa Colonnade Insurance S.A., pobočka poisťovne z iného členského štátu sa špecializuje na neživotné poistenie, ktoré je určené nielen pre individuálnych klientov, ale aj pre malé a veľké podniky. Sme súčasťou nadnárodnej finančnej skupiny Fairfax Financial Holdings, patriacej medzi svetových lídrov v oblasti poistenia a zaistenia.

Colonnade Insurance SA je držiteľom ratingu finančnej sily A- (Excellent) od agentúry A.M. Best. Dosahuje hrubé predpísané poistné v neživotnom poistení vo výške viac ako 20 miliónov eur a na Slovensku poisťuje viac ako 55 000 klientov. Špecializuje sa na poistenie majetku a zodpovednosti za škodu, cestovné a úrazové poistenie firiem a poistenie EuroGAP. Pre viac informácií navštívte www.colonnade.sk

 

Zdroj: Colonnade Insurance

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články