Colonnade Insurance S.A., Slovensko má nového generálneho riaditeľa


			Colonnade Insurance S.A., Slovensko má nového generálneho riaditeľa

Od 1. júla 2018 prevzal úlohu generálneho riaditeľa Marian Bátovský. Funkciu preberá od Petra Císara, ktorý patril medzi najdlhšie slúžiacich generálnych riaditeľov v slovenskom poisťovníctve a počas jeho pôsobenia získala spoločnosť množstvo ocenení.

Colonnade Insurance môže vďaka svojim hodnotám, jedinečnej kultúre a silnému zázemiu akcionára naplno rozvíjať podstatu poisťovníctva a to je dlhodobý vzťah s klientmi, zamestnancami a obchodnými partnermi. Slovenský poistný trh prechádza zaujímavým obdobím a my máme najlepšie predpoklady na posilňovanie našej pozície v poistení spotrebiteľov, podnikateľov, a poistení pre motoristov. Veríme v zdravú kombináciu jedinečných produktov a kvalitných služieb a tento koncept budeme naďalej rozvíjať,“ hovorí o svojej vízii Marian Bátovský, generálny riaditeľ Colonnade Insurance S.A. na Slovensku.

Marian Bátovský pôsobí v poisťovni Colonnade Insurance (predtým QBE) na rôznych pozíciách od roku 2005. Zároveň bude i naďalej zodpovedať za poistenie majetku v krajinách CEE.  Peter Císar prevzal rolu Chief Transformation Officer v Colonnade Insurance S.A., kde bude z pozície člena výkonného výboru viesť jeden z najdôležitejších transformačných projektov v spoločnosti.

Zdroj: Colonnade Insurance

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

Súvisiace články