Aplikácia AutoMobil vám pomôže s komplexnou správou vášho vozidla


			Aplikácia AutoMobil vám pomôže s komplexnou správou vášho vozidla

Nová aplikácia AutoMobil slúži na komplexnú správu vozidla. Vďaka nej má každý vodič všetky dôležité informácie o aute vždy poruke.

Aplikáciu AutoMobil si môžete stiahnuť pre Android aj iOS a zdarma ju môžu využívať nielen klienti INSIA, ale celá motoristická verejnosť. Užívateľov aplikácie AutoMobil už na ceste neprekvapí žiadna situácia!

Čo všetko aplikácia AutoMobil obsahuje

  • údaje o vozidle prehľadne na jednom mieste
  • evidencia zelenej karty
  • nákup a správa elektronickej diaľničnej známky
  • dôležité termíny vo voliteľných notifikáciách
  • jednoduchý sprievodca v prípade poruchy, nehody či zrážky so zvieraťom
  • mapa najbližších staníc STK
  • agenda s prehľadom histórie vozidla a budúcich termínov
  • kontakty na poisťovne

Vozidla

Elektronická diaľničná známka

Vďaka aplikácii AutoMobil máte na jednom mieste všetky údaje o vozidle, platných zmluvách, zelenej karte i diaľničnej známke. Ak máte áut viac, do aplikácie si môžete zadať každé zvlášť.

8381570

Príjemnou funkciou sú voliteľné notifikácie. Upozornia vás na blížiaci sa termín technickej kontroly, pripomenú vám výročia poistných zmlúv a postrážia aj platnosť končiacej zelenej karty či elektronickej diaľničnej známky.

Aplikácia Automobil
A čo keď príde porucha alebo nehoda?

Aj na to má AutoMobil riešenie! Aplikácia vás krok po kroku povedie a pomôže vám vašu situáciu vyriešiť čo najrýchlejšie, v kľude a správne.

8381574

V aplikácii ľahko nájdete aj kontakty pre nahlásenie poistnej udalosti do príslušnej poisťovne. Zároveň pritom priamo vidíte, aké poistenie vozidla máte k dispozícii.

Upozorní vás notifikácia na koniec platnosti STK? V integrovanej mape si podľa vašej polohy hneď vyhľadáte najbližšiu STK a overíte jej dostupnosť.

8381567

záložke Agenda môžete vidieť kompletnú históriu vozidla, budúce termíny a dôležité dáta – všetko prehľadne a chronologicky zoradené.

Agenda

Pomocou aplikácie sa môžete jednoducho spojiť s kontaktným centrom INSIA, kde vám rady poradia a pomôžu naše telefonické operátorky.

Aplikácia je k stiahnutiu pre Android aj iOS

Ide o prvú (beta) verziu aplikácie, pričom neustále pracujeme na tom, aby sme ešte viac zjednodušili a spríjemnili jej používanie nielen klientom INSIA, ale aj širokej verejnosti.

O INSIA SK

INSIA je jednou z najväčších sietí poisťovacích a hypotekárnych maklérov. Kladie dôraz na vývoj najmodernejších online nástrojov, servis a zázemie. Členom siete ponúka bezkonkurenčné podmienky a celý rad výhod, vďaka ktorým sú vždy o krok pred konkurenciou. Komplexná podpora nezávislých maklérov je základným stavebným kameňom podnikateľskej filozofie siete INSIA.

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články