Video trhák INSIE boduje u klientov. Prináša im autopoistenie úplne inak


			Video trhák INSIE boduje u klientov. Prináša im autopoistenie úplne inak

Personalizované video spoločnosti INSIA zaujímavo mapuje zákaznícke cesty. Dostalo sa aj do finále Microsoft Awards 2019, kde oceňujú najlepšie české a slovenské projekty, ktoré menia životy ľudí a chod firiem k lepšiemu.  

„Dobrý deň, ďakujeme vám, že ste si u nás poistili naše auto. Pozrite sa, čo všetko vaša poistka obsahuje. Povinné zmluvné poistenie i asistenčné služby. Sú tu aj ďalšie udalosti, na ktoré zatiaľ nie ste pripravení. Napríklad poškodenie skla či stret so zverou? Môžete si svoje poistenie jednoducho rozšíriť. Sme tu kedykoľvek pre vás.“ 

Vtipné, unikátne a personalizované video poukazuje na to, ako má vyzerať moderné poskytovanie služieb v oblasti poisťovníctva v praxi. Nie však v budúcnosti, ale už dnes. Maklérska spoločnosť INSIA opäť dokázala, že patrí medzi technologickú a profesijnú špičku vo svojom odbore. Revolučná forma komunikácie jej maklérov s klientami na poistnom trhu boduje na poistnom trhu už pár mesiacov. 

„Posúvame technológie dopredu, ale stále za tým treba vidieť človeka. Klienti vidia, že video je im šité na mieru, navyše veľmi prirodzenou formou,“ hovorí na úvod konateľ firmy INSURIA CONSULTING Jozef Belko pre portál oPoisteni.sk.

Video spustili aj na Slovensku

Spoločnosť INSIA disponuje podľa Jozefa Belka profesionálnym zázemím a modernými technológiami, ktoré umožňujú celú škálu automatizácie procesov. „Na Slovensku sme personalizované videá  spustili od júla tohto roka pri autopoistení. Fungujú skutočne unikátne. Jednotlivé „kúsky" videa sa skladajú podľa skutočne poistených rizík klientom,“ konštatuje konateľ firmy INSURIA CONSULTING s tým, že klienti na túto novinku výborne reagujú.  

Video je súčasťou autokalkulačky, ktorá poskytne maklérom INSIA kompletné možnosti porovnania a odporúčania najvýhodnejšej ponuky pre klienta.


Mohlo by vás zaujímať: INSIA: Personalizované video zvíťazilo v súťaži Clientology CX Awards


Princíp unikátneho videa je jednoduchý – dostať sa prirodzenou formou do pamäte a pripomenúť sa retailovým klientom (fyzickým osobám) pri poistení osobných vozidiel. Má za cieľ vzdelávať ich a objasniť im, že uzatvorením poistnej zmluvy pre nich v INSII nič nekončí. Po 9 dňoch im príde emailom pripomienka o tom, aký produkt si zvolili, čo majú kryté poistením, prípadne, aké riziká sú pre nich do budúcnosti vhodné. Nechýba ani kontakt na makléra. Chceme v ďalších mesiacoch pokračovať s personalizovanými videami s presahom aj do KASKA, teda havarijného poistenia,“ konštatuje J. Belko.

Zaslúžené finále prestížnej súťaže

Personalizované video spoločnosti INSIA sa dostalo aj do finále súťaže Microsoft Awards 2019. Jej cieľom bolo pod značkou spoločnosti Microsoft vybrať najlepšie a najinovatívnejšie riešenie alebo aplikáciu, ktorú partneri registrovaní v programe Microsoft Partner Network, pomohli zrealizovať svojim klientom v uplynulom roku, a podporili tak ich digitálnu transformáciu. 

Spoločnosť INSIA v spolupráci so spoločnosťou Motionlab bodovala s personalizovaným videom v rámci troch najinovatívnejších riešení v kategórií Bankovníctvo, kapitálové trhy a poisťovníctvo.

„Teší nás, že naše personalizované video sa dostalo do finále Microsoft Awards 2019. Podarilo sa nám urobiť niečo, čo nikto iný na trhu doteraz neurobil. Video je skutočne unikátne, objavuje sa v ňom meno klienta, logo poisťovne, názov, registračná značka i logo auta, ale hlavne, jednotlivé „kúsky“ videa sa skladajú podľa toho, aké riziká si klient skutočne poistil,“ okomentoval ešte v polovici júla úspech Ivan Špirakus, generálny riaditeľ spoločnosti INSIA a. s.

„Sme šťastní, že sa personalizované video INSIA, ktoré sme spoločne vytvorili na platforme Motionlab, prebojovalo až do finále súťaže Microsoft Awards 2019. Poukazuje to na to, že by personalizácia mohla mať pre bankový a poistný sektor veľkú pridanú hodnotu,“ vyjadril sa tiež Filip Koubek, zakladateľ spoločnosti Motionlab s. r. o.

INSIA spustila unikátny video chat 

Veľmi užitočné v praxi, aj počas pandémie, sú video online hovory. Ďalšou zaujímavosťou z dielne spoločnosti INSIA, je možnosť dohodnúť si cez video online stretnutie formou videokonferencií s klientom. Funguje to veľmi jednoducho už od septembra tohto roka.  

Maklér spoločnosti INSIA pošle klientovi email, v ktorom má odkaz na link, čím ho pozve na online stretnutie v čase, ktorý si spoločne dohodnú. Netreba žiadne ďalšie inštalácie či nové moduly.

Klienti reagujú na videokonferenciu, kde sú jedinými účastníkmi, veľmi ústretovo. Najmä z dôvodu, že mnohí sú pracovne vyťažení, potrebujú riešiť problémy operatívne a nemajú čas na osobné stretnutia. Výhodou je, že im môžeme tiež napríklad zdieľať kalkulačky, ukázať mu dokumenty, prípadne im poslať zásielku online,“ uzatvára J. Belko. Dokonca pri pozvánke sa ukazuje tzv. odpočívanie času a upozornenie na blížiaci sa termín.

 

Zdroj: oPoisteni.sk

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články