IGNÁC: Múdrejší ako iné systémy pre dojednávanie autopoistenia


			IGNÁC: Múdrejší ako iné systémy pre dojednávanie autopoistenia

Jednotka medzi systémami na dojednávanie autopoistenia oslavuje druhé narodeniny! Viete, ako sa darí jednej z najúspešnejších aplikácií z technologickej dielne INSIA a aké novinky sa chystajú? 

IGNÁC prvýkrát šokoval poradcov pred dvoma rokmi, na výročie narodenia Ignáca Šustala. Bol navrhnutý tak, aby finančným poradcom zo siete INSIA čo najviac uľahčoval prácu. Zmluvu cez neho dohodnete za 5 minút, navyše sa automaticky vygeneruje záznam z rokovania.

Je múdrejší ako iné systémy na dojednávanie poistenia, pretože využíva prvky umelej inteligencie a nezaraďuje ponuky iba podľa ceny poistenia. Sám inteligentne vytvára komplexný prehľad a odporučí poradcovom najvhodnejší variant pre klienta. Tento rok oslavuje druhé narodeniny a rozhodne neprestáva šliapať na plyn. Pripomeňme si, čo najvýznamnejšieho stihol v roku 2019.  

Láme jeden rekord za druhým

IGNÁC je nezastaviteľný, čo sa odráža aj na jeho výkonoch v roku 2019. Viac ako 100 mil. Kč poistného (nárast o viac ako 100 % oproti roku 2018) a viac ako 21-tisíc novo dohodnutých zmlúv potvrdzujú stále rastúcu obľubu systému medzi maklérmi v INSIA .

Ignac

Zdroj: IGNÁC 

Dynamické porovnanie ponúk

Porovnávanie ponúk poisťovní prešlo zmenou. Je dynamickejšie a porovnáva jednotlivé ponuky podľa ich kvalitatívnych parametrov. Opäť tak posúva kvalitu služieb maklérov INSIA smerom k ich klientom na vyšší level.

IGNÁC vo vrecku? Žiadny problém!

Od tohto roku majú poradcovia INSIA  k dispozícii mobilnú aplikáciu IGNÁC Mobile na fotenie vozidiel pre 6 poisťovní, ktorá je navyše rovno napojená na dohodnuté zmluvy, a tak výrazne uľahčuje celý proces dojednávaní havarijného poistenia ojazdených vozidiel.  

Dohodnutím zmluvy to nekončí

Vieme, že vzťah medzi klientom a poradcom je dôležitý. IGNÁC preto buduje a prehlbuje vzťah medzi poradcom a klientom. Po uzatvorení zmluvy v IGNÁCovi automaticky chodia klientom menom poradcu pár dní po uzavretí autopoistenia personalizované emaily a video emaily so zhrnutím poistenia, pripomenutím platobných údajov, možností pripoistiť sa a kontaktom na poradcu. 

Nepretržité vylepšovanie

INSIA dlhodobo kladie dôraz na vývoj najmodernejších online nástrojov a  systémov na dojednávanie poistenia, špeciálne navrhnutých pre potreby hypotekárnych a poisťovacích maklérov. Členovia siete tak majú bezkonkurenčné podmienky a celý rad výhod, vďaka ktorým sú vždy o krok pred konkurenciou. A takisto systém IGNÁC neustále vyvíjame. V budúcnosti sa môžu poradcovia INSIA tešiť na množstvo ďalších noviniek.  

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články