INSIA potvrdzuje pozíciu FinTech lídra


			INSIA potvrdzuje pozíciu FinTech lídra
5.12.2018 Technológie

Termín FinTech predstavuje prepojenie tradičného sveta financií s modernými technológiami. V novej infografike portálu fintu Cowboys, ktorý pravidelne monitoruje českú FinTech scénu, sa opäť objavila revolučná služba z dielne INSIA. Viete aká?

Jedným zo štyroch reprezentantov odboru poistenia v českom FinTech prostredí je služba PojištěnáFaktura.cz, ktorá bola spustená minulý rok v septembri ako jedna z prvých služieb tohto typu na svete.

Služba uľahčuje menším a stredným podnikateľom život tým, že umožňuje poistiť si jednotlivé faktúry proti nezaplateniu. Okrem úhrady prípadnej finančnej straty poskytuje poistenie faktúr aj systém pripomienok a vymáhania platieb, a to všetko klient sleduje online.

„Sme radi, že vo Fintech Cowboy si všímajú vecí, ktoré robíme. Milujeme technológie a posúvame trh dopredu. Členovia siete INSIA tak získavajú významnú konkurenčnú výhodu," uviedol Ivan Špirakus, generálny riaditeľ INSIA.

Grafika INSIA
INSIA ako technologický inovátor

INSIA dlhodobo kladie veľký dôraz na vývoj najmodernejších online nástrojov a porovnávačov, špeciálne navrhnutých pre potreby hypotekárnych a poisťovacích maklérov. Členom siete ponúka bezkonkurenčné podmienky a celý rad výhod, vďaka ktorým sú vždy o krok pred konkurenciou.  

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS