INSIA SK posilňuje tím manažmentu


			INSIA SK posilňuje tím manažmentu

Do nového roku 2019 prichádza spoločnosť INSIA SK s.r.o. s personálnou posilou tímu manažmentu INSIA SK s.r.o. Na pozíciu druhého konateľa a odborného garanta bol vymenovaný Ing. Zdenko Banci.

Zdenko Banci pôsobí na finančnom trhu už od roku 2000 najmä na výkonných a manažérskych pozíciách vo finančných inštitúciách i v maklérskych spoločnostiach. Cieľom je najmä zabezpečiť súlad s novelizáciou legislatívy na Slovensku a plniť požiadavky kladené dohľadom NBS.

V dôsledku rastu maklérskej siete INSIA SK s.r.o.sa rozhodla pražská centrála posilniť úspešný tím na Slovensku a tým zefektívniť organizačné a komunikačné procesy pri realizácii požiadaviek na podporu sieťových maklérov (PFA).

Ing. Zdenko Banci vyštudoval Technickú univerzitu v Bratislave, svoje znalosti a zručnosti rozšíril absolvovaním 4-semestrálneho manažérskeho kurzu komplexného vzdelávania interných audítorov pod záštitou Vysokej školy ekonomickej v Prahe. Je členom odbornej poroty súťaže finančných produktov Zlatá Minca.

Od roku 2010 uplatňuje svoje bohaté praktické skúsenosti najmä pri výkone funkcie Odborný garant (predtým Vedúci zamestnanec) u samostatného finančného agenta v legislatívnych podmienkach slovenského finančného trhu. Spĺňa zákonné podmienky na odbornosť pre vyšší stupeň odbornej spôsobilosti pre všetkých 6 sektorov finančného trhu a aktívne sa zúčastňuje odborných podujatí stavovských asociácií a inštitútov.

Víziou pre INSIA je garancia profesionality, znalostí a špičkového servisu poskytovaného klientom v oblasti poistenia, úverov, hypoték a dôchodkového zabezpečenia. V roku 2022 chce dosiahnuť počtu 2022 obchodných partnerov, obrat 1,5 mld CZK a byť trvale rešpektovaným partnerom spolupracujúcich finančných inštitúcií, ktorý stabilne poskytuje špičkový servis a zázemie. Svoju kvalitu chce dlhodobo preukazovať udržaním pozície medzi TOP 5 maklérmi v hodnotení finančných inštitúcií.

INSIA je dynamická spoločnosť poskytujúca kvalitný servis a zázemie poisťovacím a hypotekárnym sprostredkovateľom. 1700 certifikovaných odborníkov pôsobí v sieti INSIA ako nezávislí a slobodní podnikatelia. Množstvo poskytovaných služieb dopĺňa unikátny softvér YETI, špeciálne vyvinutý a denne aktualizovaný pre efektívnu prácu poisťovacieho a finančného sprostredkovateľa.

INSIA začala na českom trhu v roku 1992, na slovenskom trhu pôsobí od roku 2005 a od roku 2011 je súčasťou koncernu Marsh & McLennan Companies, top medzinárodnej spoločnosti s ročnými príjmami presahujúcimi 14 miliárd dolárov. Toto strategické partnerstvo s najväčším poisťovacím maklérom na svete, spoločnosťou Marsh, je pre INSIA potvrdením stability. Aj vďaka tomu je rešpektovaným partnerom na finančnom trhu.

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

Súvisiace články