TOP poisťovne na trhu ocenili prácu profesionálov v INSIA SK


			TOP poisťovne na trhu ocenili prácu profesionálov v INSIA SK

Vďaka jedinečnému konceptu maklérskej siete, rýchlemu rastu a vlastnému softwaru pre správu poistenia YETI, spoločnosť INSIA SK každý rok získava viacero významných ocenení.

V roku 2017 členovia jej siete bodovali výsledkami u viacerých poisťovní na slovenskom trhu, ktoré ocenili profesionalitu ich práce v prospech klientov.

Spoločnosť INSIA SK patrí do medzinárodnej siete nezávislých poisťovacích maklérov, pričom klientom prostredníctvom viac ako 500 špecialistom na poistenie zabezpečuje celú šírku poistenia, vrátane poistenia áut, majetku občanom, podnikateľov, až po zložité priemyselné riziká.

Za 12 doterajších rokov aktivít sme za pomoci našich členov vybudovali silnú spoločnosť, ktorá pozitívne ovplyvnila spôsob, akým sa v oblasti poskytovania maklérskeho poradenstva na Slovensku podniká. Vďaka ich skúsenostiam a odbornosti sme schopní nájsť správne poistné riešenia pre každého klienta.  Poskytovanie kvalitných služieb a osobného servisu sú pre nás veľmi dôležité, pričom prácu našich ľudí ocenili v roku 2017 viaceré poisťovne,“ prezrádza Vladimír Matuščin, riaditeľ spoločnosti INSIA SK.

Ocenená poisťovňa ohodnotila top hráča medzi maklérmi

Prvé ocenenie získala INSIA SKod poisťovne Allianz-Slovenskej poisťovne na ich vlaňajšej konferencii. Zvíťazila v kategóriách Poistenie motorov 2017 a Poistenie podnikateľov 2017, 2. miesto obsadila pri Poistení privát 2017 a Cestovnom poistení 2017. Uvedená poisťovňa bodovala tiež v ankete SIBAF Award® 2017, ktorú organizovala Slovenská asociácia sprostredkovateľov v poisťovníctve.

Allianz-SP si potrpí na kvalitnú a profesionálnu spoluprácu, ktorú oceňuje aj u svojich obchodných partnerov. Teší nás, že sme spomedzi maklérskych firiem získali v INSIA SK najviac ocenení. Veríme, že budeme aj v ďalších mesiacoch budeme pokračovať v nastúpenom trende,“ konštatuje Vladimír Matuščin.

Ďalšie ocenenia za vysokoodborné maklérske poradenstvo

INSIA SK bola úspešná aj vo vyhodnotení Top maklér 2017 poisťovne Generali, pričom u nich získala ocenenia v kategóriách Skokan roka v medziročnom náraste, Poistenie podnikateľov v novej produkcii (2. miesto), Cestovné poistenie (2. miesto), Motor (2. miesto), Personálny majetok (2. miesto).

Členovia siete INSIA SK bodovali v závere minulého roka aj v Union poisťovni. Víťazný stupeň patrí najúspešnejšiemu online partnerovi v kategórii porovnávač superpoistenie.sk, druhé miesto obsadilo v rovnakej kategórii aj rychlepoistenie.sk. Členovia INSIA SK obsadili tiež striebornú priečku v kategórii Retail i Commercial.

Ďakujem za výborné výsledky práce všetkým našim členom. V INSIA SK každoročne rastieme vďaka nim. Hoci sa posledné mesiace roka 2017 niesli v znamení vysokej neistoty legislatívnych procesov, veríme, že aj rok 2018 bude pre nás naďalej úspešný,“ spresňuje riaditeľ INSIA SK.

Neustále napredovanie v inováciách pomáha rásť

Množstvo poskytovaných služieb pre členov siete INSIA SK dopĺňajú aj moderné IT technológie a mobilné aplikácie, ktoré už pár rokov zjednodušujú život súčasne maklérom i klientom.

V roku 2017 sme sa venovali zlepšeniu optimalizácie všetkých našich aplikácií na mobilných zariadeniach. V druhej polovici tohto roka plánujeme spustiť pre slovenských klientov unikátny produkt Poistenie faktúr. Ten úspešne funguje od septembra 2017 v susednom Česku cez INSIA CZ, ktorá spolupracuje s ČSOB Pojisťovnou. Poistenie faktúr bude rýchle, jednoduché, bez zložitého papierovania, naplno online už aj pre slovenských klientov a ich odberateľov,“ uzatvára Matuščin.

Silné konkurenčné prostredie na Slovensku núti INSIA SK myslieť dlhodobo inovatívne. Vďaka systému „YETI 3.0“ majú makléri zmluvy, kontakty a emaily na poisťovne i klientov na jeden klik myšou. V aplikácii „Poisťovne“ nájdu prehľadný adresár dôležitých telefónnych čísiel pre nahlasovanie škodových udalostí či kontaktovanie asistenčných služieb.

Obľúbené sú aj kalkulačky, PZP i KASKO, umožňujúce rýchlo a pohodlne porovnávať ceny cez internet, vrátane mobilných aplikácií. Už viac ako dva roky tiež používajú v INSIA SK elektronický záznam informácií pre klientov, ktorý v priebehu pár minút vygeneruje maklérom potrebný dokument.

 

Zdroj: oPoisteni.sk

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.