INSIA predstavila ďalšiu užitočnú aplikáciu!


			INSIA predstavila ďalšiu užitočnú aplikáciu!

INSIA vystúpila na najprestížnejšej konferencii pre finančných poradcov v susednom Česku – FINfest 2018: Poradca vs. klient, na ktorej predstavila novú verziu aplikácie Poisťovne.

Obzrite sa spoločne s nami za akciou, na ktorej sa stretli najväčšie špičky z odboru finančného poradenstva.

Konferencia sa konala v nových, moderných priestoroch Konferenčného centra Cubex na pražskom Pankráci. K dispozícii boli tri hlavné sály a dva menšie, v ktorých prebiehali workshopy.

Uvedenie aplikácie POISŤOVNE

INSIA na webe uviedla novú verziu aplikácie POISŤOVNE, vďaka ktorej majú poradcovia všetky aktualizované kontakty na poisťovne vždy po ruke. Vyskúšať ju môžete aj vy!

Žiadaná diskusia s Ivanom Špirakusom

Pozitívne ohlasy zožala panelová diskusia s podtitulom „Poistenie – ktorým smerom sa pohne trh?", ktorú moderoval Ivan Špirakus, generálny riaditeľ spoločnosti INSIA. Diskutujúci sa odvážne pustili do aktuálnych tém, ako sú napríklad zákon o distribúcii poistenie, investičné životné poistenie a "Rada".

Workshop INSIA

V rámci pracovných seminárov INSIA boli predstavené unikátne služby Cashbot a PojištěnáFaktura.cz. Cashbot je unikátne riešenie pomáhajúce firmám a živnostníkom získať prostriedky, ktoré majú viazané vo vystavených faktúrach.

Vďaka službe Pojištěnáfaktura.cz má zákazník tiež možnosť si danú faktúru poistiť proti platobnej nevôľu alebo neschopnosti odberateľa faktúru zaplatiť.

Spoločnosť INSIA, ktorá stojí za službou PojištěnáFaktura.cz spustila InsurTech revolúciu už vlani v septembri, keď umožnila podnikateľom poistiť aj jednu jedinú faktúru. Jednalo sa o prvý službu tohto typu v susednom Česku.  

INSIA miluje technológie

INSIA dlhodobo kladie veľký dôraz na vývoj najmodernejších online nástrojov a porovnávačov, špeciálne navrhnutých pre potreby hypotekárnych a poisťovacích maklérov. Členom siete ponúka bezkonkurenčné podmienky a celý rad výhod, vďaka ktorým sú vždy o krok pred konkurenciou.

Zdroj: INSIA, oPojištění.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.