INSIA hlási medziročný nárast tržieb o 10 %


			INSIA hlási medziročný nárast tržieb o 10 %

Sieť poisťovacích a hypotekárnych maklérov INSIA oslávila v uplynulom roku 25 rokov od založenia. Opätovným rastom tržieb potvrdila svoju pozíciu na českom a slovenskom finančnom trhu.

Podľa auditovaných účtovných výsledkov za rok 2017 vykázala konsolidované tržby vo výške 795,5 mil. Kč s nárastom 10 % oproti roku 2016.

Počas 25-ročnej histórie si INSIA vybudovala významné postavenie na poistnom trhu, čo potvrdzuje tiež pravidelné umiestnenie v prestížnej ankete Poisťovací maklér roku, kde sa v náročnej konkurencii umiestnila na krásnom druhom mieste, a to už druhýkrát za sebou.

V minulom roku zaznamenala INSIA nárast tiež v objeme sprostredkovaných hypoték a drží si významnú pozíciu na trhu hypotekárnych špecialistov.

„Rok 2017 bol pre nás výnimočný. Predstavili sme nielen technologické novinky pre našich klientov, ale tiež nové nástroje pre zefektívnenie predaja a pre ďalší rast členov siete INSIA. Veľmi ma teší, že počas našej 25-ročnej histórie sme sa úspešne etablovali na slovenskom a českom trhu, v čom nás utvrdzuje dlhodobá spolupráca s našimi partnermi a spokojnosť našich spoločných klientov.“ zhodnotil nielen uplynulý rok Ivan Špirakus, generálny riaditeľ INSIA a.s.

INSIA pravidelne získava mnoho obchodných ocenení od významných finančných inštitúcií a TOP poisťovní za vynikajúce výsledky. V roku 2017 INSIA SK získala ocenenia zásluhou profesionálnej práce svojich členov v poisťovni UNION. V poisťovni ALLIANZ získala ocenenia za prvenstvo v poistení Motor a v poistení podnikateľov. AXA ocenila našu prácu v poistení motorových vozidiel a v oblasti DDS. V poisťovni GENERALI INSIA SK získala ocenenie skokan roka v medziročnom náraste.

V druhej polovici roku uviedla INSIA v spolupráci s ČSOB pojišťovnou unikátne „InsurTech“ riešenie poistenia jednotlivých faktúr proti nezaplateniu pre živnostníkov a malé firmy. Komplexnú službu PoistenáFaktúra.cz, ktorá okrem poistenia zahŕňa tiež aktívne sledovanie platby, urgenciu odberateľov a všetky kroky spojené s vymáhaním pohľadávky.

„V minulom roku sme v INSIA oslávili štvrťstoročnice. Rada by som poďakovala našim partnerom a obchodníkom, ktorí sa podieľajú na výsledkoch celej skupiny. Naše poďakovanie patrí tiež zamestnancom centrály INSIA, ktorí sa venujú podpore členov siete a napomáhajú spokojnosti našich klientov“, doplnila výkonná riaditeľka INSIA a.s., Petra Fenclová.

Medzi ciele pre rok 2018, ale i do ďalších rokov, si INSIA stanovila ďalšiu digitalizáciu procesov, vývoj nových nástrojov na podporu a efektivitu práce maklérov v sieti a neustále zdokonaľovanie služieb.
Viac o spoločnosti na www.insia.sk

O INSIA
INSIA je dynamická spoločnosť poskytujúca kvalitný servis a zázemie poisťovacím a hypotekárnym maklérom, a to už od roku 1992. Takmer 1700 odborníkov INSIA pôsobí v 400 zastúpeniach na území Slovenska a Českej republiky ako nezávislí a slobodní podnikatelia. Klientom z radov občanov i podnikateľov a firiem zaisťujú špecialisti v kanceláriách INSIA veľmi širokú a komplexnú ponuku poistenia a hypoték.

V roku 2011 zahájila INSIA úzku spoluprácu s americkou spoločnosťou MARSH, najväčším svetovým poisťovacím maklérom. V súčasnej dobe je MARSH väčšinovým akcionárom spoločnosti. Vďaka tomu sa INSIA plne zaradila do skupiny Marsh & McLennan Companies a môže tak využívať rozsiahle siete znalostí a prístupu celej skupiny MMC na medzinárodných poistných a zaistných trhoch a prinášať tak svojim klientom unikátne riešenie ich potrieb.

 

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

Súvisiace články