Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku. INSIA školí svoju sieť a stavia na kvalite


			Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku. INSIA školí svoju sieť a stavia na kvalite

Neustále vzdelávanie je kľúčové v každej profesii, v ktorej má byť človek úspešný. Pri finančných poradcoch a makléroch to platí mnohonásobne, pretože trh, legislatíva i technológia, sa vyvíjajú stále rýchlejšie. Brokerpool INSIA to veľmi dobre vie a kladie na vzdelanie svojich partnerov dôraz. Ako?

Za posledný rok v INSII prebehlo takmer tritisíc školení, a to, ako osobne s lektormi na centrále INSIA, ale i v regiónoch, ako aj v e-learningovom systému INSIA Study. Vzdelávací systém INSIA sa zameriava dvojitým smerom. Školenia nováčikov na jednotlivé produkty a interné systémy INSIA, ďalej na vzdelávanie skúsených profesionálov ohľadom noviniek vo všetkých potrebných oblastiach, ktoré prináša ako legislatíva, tak tiež trh samotný.

V nových školiacich priestoroch centrály INSIA v Prahe prebehli kurzy na témy: Vyťaženie kmeňa, Obchodná etiketa, Predajná pyramída (kroky predaja), Vyhodnotenie obchodného výkonu, Techniky uzatvárania obchodu a ďalšie. V elektronických kurzoch boli partneri preškolení napríklad v oblasti včasného rozpoznania techník prania „špinavých" peňazí (AML) v súlade s platnými zákonmi.

Všetky kurzy prebiehajú pod vedením skúsených lektorov a niektoré budú aj nahrávané, aby si ich mohli partneri neskôr zopakovať v prípade potreby. „V minulom roku boli najatraktívnejšie kurzy týkajúce sa poistenia bytových domov a podnikateľských rizík," komentuje Pavel Pekárek, manažér vzdelávania INSIA. „Hlavnou motiváciou účastníkov kurzov je získať prehľad o novinkách v ich odbore, a tým pádom aj poskytovať najlepšie služby klientom," dodáva.

INSIA tiež vlani usporiadala školenia motivácie aj komunikácie s hokejovou tréningovou legendou, Marianom Jelínkom, ktorého sa zúčastnili nielen kľúčoví zamestnanci centrály, ale aj partneri siete INSIA.

INSIA dlhodobo dbá na úroveň profesionálnych znalostí svojich maklérov. Trh sa neustále dynamicky mení a výhoda nášho obchodného modelu je práve v tom, že poskytne poradcovi kvalitné zázemie a informácie, zároveň mu ponecháva voľnosť v jeho podnikaní," objasňuje hlavnú myšlienku vzdelávania Ivan Špirakus, generálny riaditeľ INSIA, a. s.

Novinkou tohto roka, ktorú INSIA pripravuje, sú pracovné stretnutia, vedené s najúspešnejšími členmi siete INSIA, ktorí budú odovzdávať svoje skúsenosti z obchodu kolegom - partnerom a zároveň s nimi zdieľať nadobudnuté skúseností. Zároveň sa tak ďalej prehĺbia väzby medzi členmi siete a podporí sa ich vzájomná spolupráca na jednotlivých obchodoch.

Zdroj: oPojištění.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

Súvisiace články