IGNÁC funguje! Makléri INSIA dojednali v januári vyše 1000 zmlúv


			IGNÁC funguje! Makléri INSIA dojednali v januári vyše 1000 zmlúv

Makléri INSIA prelomili v januári 2018 hranicu tisícky dohodnutých zmlúv v novom inteligentnom systéme IGNÁC pre dojednávanie autopoistenia, ktorý bol spustený pred koncom minulého roka.

IGNÁC bol maklérmi INSIA veľmi dobre prijatý, čo potvrdzuje skokový nárast využitia o viac ako 50 % oproti predchádzajúcej autokalkulačce. „Neustály nárast počtu uzatvorených zmlúv nás veľmi teší, je to pre nás potvrdenie toho, že systémové zmeny, ktoré sme v aplikácii vykonali, boli rozhodne správne," komentuje Ivan Špirakus, generálny riaditeľ spoločnosti INSIA.

Je zrejmé, že makléri veľmi oceňujú vysokú efektivitu práce v systéme a úplne nové zobrazenie odporúčaných variantov poistenia im pomáha vysvetliť klientovi rozdiely v ponukách jednotlivých poisťovní.

Autokalkulačka IGNÁC, uvedená na trh v decembri 2017, predstavuje jedinečný nástroj, ktorý pracuje s prvkami umelej inteligencie a na základe vstupných parametrov od klienta a individuálneho nastavenia preferencií makléra navrhne optimálny variant poistenia vozidla. Sama vytvára komplexnú ponuku v niekoľkých variantoch, a to vrátane odporúčaní pre klienta, vychádzajúc zo skúseností makléra a celej siete INSIA.

IGNÁC je navyše plne integrovaný do prevádzkového systému Yeti, kam sa automaticky ukladajú vytvorené kalkulácie aj dojednané zmluvy, rovnako aj spoločne s generovanými dokumenty z poisťovne a záznamom z rokovaní.

Spoločnosť INSIA v susednom Česku, ktorá vlani oslávila 25. výročie od svojho založenia, predstavila v rovnakom roku maklérom hneď niekoľko noviniek, vrátane unikátneho poistenia pre podnikateľov PojištěnáFaktura.cz.

INSIA tak potvrdzuje svoju pozíciu na technologickej špičke medzi sprostredkovateľmi, pretože stále prináša svojim partnerom nové nástroje a pomôcky pre špičkové služby klientom. Komplexná podpora nezávislých maklérov tak zostáva základným prvkom podnikateľskej filozofie siete INSIA.

 

Zdroj: oPojištění.cz, INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS