Unikátna aplikácia INSIA ACADEMY. Pomoc pri skúškach odbornej spôsobilosti


			Unikátna aplikácia INSIA ACADEMY. Pomoc pri skúškach odbornej spôsobilosti

Spoločnosť INSIA rozšírila svoje služby členom siete o novú aplikáciu INSIA ACADEMY pre chytré telefóny so systémom Android.

Aplikácia reaguje na novú povinnosť pre finančných poradcov, sprostredkovateľov úverových produktov, zložiť odbornú skúšku podľa zákona o spotrebiteľských úveroch.

Vykonanie skúšok odbornej spôsobilosti nie je obyčajnou rutinou a je potrebné sa na ne dôkladne pripraviť. Aplikáciu INSIA ACADEMY si možno stiahnuť do mobilného zariadenia a bez nutnosti internetového pripojenia ju mať kedykoľvek a kdekoľvek k dispozícii. V rámci podpory vzdelávania a rozvoja sprostredkovateľov na trhu poskytuje INSIA túto aplikáciu všetkým poradcom aj z konkurenčných firiem. 

INSIA ACADEMY obsahuje kompletné oficiálne otázky Českej národnej banky (ČNB) k odborným skúškam a umožňuje neobmedzené precvičovanie skúšobných testov aj návrat k rozpracovanému testu a pokračovanie od poslednej zodpovedanej otázky. Celkovo je aplikácia veľmi jednoduchá, intuitívna, obsahuje štatistiku odpovedí pri prechádzaní, aj nápovedu a podmienky splnenia testov.

Prví záujemcovia mali možnosť vykonať odbornú skúšku na konci júna a 90 % zúčastnených poradcov siete INSIA získalo osvedčenie. Priemerný výsledok testov bol 86 %. Takýto výsledok je možné dosiahnuť len kvalitnou prípravou a INSIA ACADEMY sa ukázala ako skvelý pomocník. Tí, ktorí ju aktívne využívali, nemali sa zvládnutím testu žiadne problémy. 

„Som veľmi rád, že aplikácia splnila svoj účel, a prispela k tak vysokej úspešnosti našich maklérov pri odborných skúškach. Je mi potešením dať tento skvelý nástroj zadarmo k dispozícii všetkým hypotekárnym poradcom na trhu," okomentoval aplikáciu generálny riaditeľ spoločnosti INSIA Ivan Špirakus.

Spoločnosť INSIA oslávi v tomto roku významné jubileum. Za dobu svojej 25-ročnej histórie sa úspešne etablovala na českom i slovenskom trhu. Digitalizácia procesov, nové nástroje na podporu maklérov v sieti a neustále zdokonaľovanie služieb klientom, je jej cieľom do ďalších rokov.

Zdroj: oPojištění.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články