INSIA tvorí budúcnosť finančníctva


			INSIA tvorí budúcnosť finančníctva

Žijeme v dobe, keď sa všetko veľmi rýchlo mení. Kto nechce zaspať vo vývoji, musí byť vždy o krok dopredu. Čo platí dnes, nemusí platiť zajtra. Aké to je, keď sa podieľate na tvorbe InsurTech budúcnosti?

Technológie a umelá inteligencia sú stále chytrejšie a vyspelejšie. Kto zaspí, toho konkurencie predbehne. 

„Vždy nám išlo o to, aby sme vyvíjali najmodernejšie technológie a boli priekopníkmi vo svojom odbore. Naši vývojári robia veľké veci. Určujú smer, ktorým sa poistný trh vydá. Získavajú skúsenosti, ktoré by inde nezískali," komentoval Ivan Špirakus, generálny riaditeľ INSIA.

INSIA je dlhodobo jeden z najväčších hráčov na poistnom trhu a aktívne sa podieľa na technologickej revolúcii v tomto odvetví. Osemkrát za sebou sa umiestnila v rebríčku spoločnosti Deloitte Technology Fast 50, ktorý sleduje 50 najrýchlejšie rastúcich technologických firiem strednej a juhovýchodnej Európy. Za rok 2017 sa umiestnila na druhom mieste v prestížnom rebríčku TOP 30 poisťovacích maklérov.

Spoločnosť má za sebou viac ako 25 rokov skúseností, zdroje a chuť tvoriť veľké veci. S radosťou vyvíja najmodernejšie online nástroje a porovnávače, ktoré sú navrhnuté špeciálne pre potreby hypotekárnych a poisťovacích maklérov. 

Len za posledný rok predstavila INSIA hneď dve revolučné novinky. Službu PojištěnáFaktura.cz, ktorá podnikateľom uľahčuje život tým, že im umožňuje poistiť si faktúry online. Bola to jedna z prvých služieb svojho druhu na celom svete. 

Druhou novinkou bol moderný porovnávač IGNÁC, inteligentný systém pre dojednávanie autopoistenia, ktorý zamiešal s kartami na trhu s autopoistením. 

Šikovní ľudia majú dvere otvorené

Ste vývojár? Naštartujte kariéru tam, kde je budúcnosť. Využite maximum zo svojho potenciálu a skúseností. Pracujte tam, kde budete mať nekonečný priestor pre rozvoj Vašich schopností. Choďte do práce, ktorá má zmysel. Poďte spoločne s INSIA tvoriť #InsurTech, budúcnosť finančných služieb. 

Máte zájem? INSIA hledá iOS developera!

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

Súvisiace články