Významný košický maklér novým členom INSIA SK


			Významný košický maklér novým členom INSIA SK

Slovenská sieť INSIA SK sa rozrástla o košickú maklérsku spoločnosť MZ Finance, s.r.o., ktorá pôsobí v oblasti komplexného finančného poradenstva už od roku 2006.

Konateľom Spoločnosti MZ Finance, s.r.o. je Ing. Martin Zimáček, ktorý sa v poisťovníctve pohybuje cez 25 rokov. Po dlhoročnom pôsobení v samostatnej maklérskej spoločnosti sa rozhodol vstúpiť so svojou spoločnosťou do siete INSIA SK. Ako samostatný agent spolupracoval s poisťovňami Allianz, AXA, Colonnade, Euler Hermes, Generali, Komunálna poisťovňa, Kooperativa, UNIQA a Union.

Vstup MZ Financie, s.r.o., komentuje Ing. Vladimír Matuščin, koordinátor siete INSIA SK: "Veľmi ma teší rozhodnutie pána Zimáčka stať sa členom siete INSIA SK a získať jedinečný koncept spájajúci slobodné prostredie a podporu, ktorú svojim partnerom ponúkame a garantujeme."


Mohlo by vás zajímat: AFISP: Schválené znenie novely vnímame pozitívne


Ing. Martin Zimáček vysvetľuje svoje rozhodnutie: „Po viac ako 12 rokoch samostatného pôsobenia na finančnom trhu, som hľadal partnera, ktorý mi uvoľní ruky od prílišnej, neustále narastajúcej administratívy a ponúkne mi podporu pre ďalší rozvoj a rast mojej spoločnosti."

Vstup maklérskej spoločnosti potvrdzuje dynamický rast jednej z najväčších sietí poisťovacích a hypotekárnych maklérov na Slovensku a v ČR. INSIA opätovným rastom tržieb potvrdila svoju pozíciu na finančnom trhu. Podľa auditovaných účtovných výsledkov za rok 2017 vykázala konsolidované tržby vo výške 795,5 mil. Kč s nárastom 10 % oproti roku 2016.

 

Zdroj: INSIA SK

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články