INSIA: Personalizované video zvíťazilo v súťaži Clientology CX Awards


			INSIA: Personalizované video zvíťazilo v súťaži Clientology CX Awards

Personalizované video INSIA zbiera jedno ocenenie za druhým. Najskôr sa prebojovalo do finále Microsoft Awards 2019, a teraz zvíťazilo v súťaži Clientology CX Awards, odkiaľ si odnieslo 1. miesto v kategórii NAJLEPŠIE VÝSTUPY Z MAPOVANIA ZÁKAZNÍCKYCH CIEST.

Víťazstvo v súťaži je pre personalizované video INSIA, ktoré vznikalo v spolupráci s firmou Motionlab, tento rok už druhým úspechom. „Máme radosť, že naše personalizované video po úspechu v súťaži Microsoft Awards 2019, boduje aj v ďalších súťažiach. Víťazstvo v súťaži Clientology CX Awards poukazuje na to, že sa nám podarilo urobiť niečo skutočne výnimočné," okomentoval úspech Ivan Špirakus, generálny riaditeľ spoločnosti INSIA.

Ako vyzerá personalizované video

Video je skutočne unikátne, objavuje sa v ňom meno klienta, logo poisťovne, názov, registračná značka i logo autá, ale hlavne – jednotlivé „kúsky" videa sa skladajú podľa toho, aké riziká si klient skutočne poistil. Každé video je teda iné, urobené presne podľa dohodnutej poistky. Ostatne posúďte sami. 

Zdroj: YouTube, INSIA 

 

O súťaži

Súťaž CX Awards každoročne organizuje spoločnosť Clientology, ktorá sa zameriava na zákaznícku skúsenosť. Súťaží sa celkom v piatich kategóriách. 

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články