Allianz – SP má novú členku predstavenstva


			Allianz – SP má novú členku predstavenstva
Agata Aniela Przygoda (38) je od júla 2019 novou členkou predstavenstva Allianz – Slovenskej poisťovne a viceprezidentkou rezortu prevádzky a informačných technológií. 
Vo funkcii nahradila odchádzajúceho Viktora Cingela. V novej pozícií sa Agata Przygoda chce zamerať najmä na zjednodušovanie procesov a skutočnú orientáciu na klienta, ktorá je podľa nej kľúčom k udržaniu si pozície trhového lídra. „Dôležité je počúvať klienta a reagovať na jeho spätnú väzbu. Aj malé, nepretržité zlepšovanie procesov, môže priniesť veľkú zmenu,“ uviedla A. Przygoda.
 
Agata Przygoda má 15-ročné skúsenosti v oblasti poisťovníctva a bankovníctva. Do Allianz – SP prešla z centrály skupiny Allianz v Mníchove, kde počas ôsmich rokov pôsobenia vystriedala viacero pozícií a manažovala projekty v oblasti IT a starostlivosti o zákazníka v regióne strednej a východnej Európy.
 
Predtým pracovala v Allianz Polska vo Varšave, kde mala na starosti optimalizáciu procesov. Profesionálnu kariéru začínala v komerčných bankách vo Varšave, odkiaľ prešla do niekdajšej Allianz Bank Polska, kde mala na starosti tvorbu a implementáciu projektov a procesov. 
 
Doktorát z ekonómie získala na Warsaw School of Economics. Na Kozminski University vo Varšave absolvovala štúdium biznis psychológie pre manažérov. 
 
Zdroj: Allianz-SP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

Súvisiace články