Dvanásť Zlatých mincí 2016 pre Allianz – SP


			Dvanásť Zlatých mincí 2016 pre Allianz – SP

Bezkonkurenčne najúspešnejšou poisťovňou sa v 12. ročníku súťaže finančných produktov Zlatá minca 2016 stala Allianz – Slovenská poisťovňa, keď získala dohromady 12 Zlatých mincí.

Absolútne prvenstvo získala Allianz – SP hneď v siedmich kategóriách, a to kapitálové životné poistenie, úrazové poistenie, poistenie majetku, PZP motorových vozidiel, havarijné poistenie, cestovné poistenie a poistenie podnikania.

Zároveň opäť obhájila ocenenia Najinovatívnejšia poisťovňa a tiež Objav roka 2016, tentoraz za produkt rizikového životného poistenia Šťastný život, ktorý uviedla na trh minulý rok. Dve druhé miesta získala v kategóriách investičné životné poistenie a dlhopisové fondy a tretie miesto v kategórii rizikové životné poistenie.

Pružne reagovať na neustále sa meniace potreby a požiadavky našich klientov a prispôsobovať im ponúkané produkty a služby je podľa nás kľúčom k úspechu. Aj preto sme minulý rok inovovali a vyvinuli niekoľko produktových noviniek, medzi nimi napríklad produkt rizikového životného poistenia Šťastný život či produkt majetkového poistenia Môj domov. Sme radi, že na tieto novinky pozitívne reflektovali nielen naši klienti, ale aj odborná verejnosť a oba produkty získali ocenenie,“ povedal Jozef Paška, viceprezident rezortu produktov a upisovania rizík v Allianz – SP.

Veľmi nás teší, že aj v silnej konkurencii sú naše produkty oceňované a aj tento rok obhájili prvenstvo vo viacerých kategóriách. Získané ocenenia sú pre nás záväzkom a motiváciou pokračovať v nastavenom trende ďalej,“ dodal Todor Todorov, predseda predstavenstva a prezident Allianz – Slovenskej poisťovne.

O víťazoch súťaže Zlatá minca 2016 rozhodovala 54-členná odborná porota, ktorá udelila ocenenia v tridsiatich produktových kategóriách bánk, poisťovní a fondov.

Zdroj: Allianz - Slovenská poisťovňa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články