Allianz – SP je podľa odborníkov najlepšia poisťovňa


			Allianz – SP je podľa odborníkov najlepšia poisťovňa
14.10.2016 Poistný trh

Rozhodli o tom nezávislí sprostredkovatelia v 9. ročníku ankety SIBAF® award.

Slovenská asociácia sprostredkovateľov v poisťovníctve (SASP) udelila Allianz – Slovenskej poisťovni dve najvyššie ocenenia v oboch hodnotených kategóriách na konferencii Slovak Insurance Broker and Agent Forum (SIBAF) 2016.

Allianz – SP získala 1. miesto v kategórií Havarijné poistenie vozidiel a 1. miesto v kategórií Poistenie priemyslu podnikateľov, čím sa stala najlepším poskytovateľom služieb v oblasti neživotného poistenia na Slovensku.

„Získané ocenenia sú pre nás ohodnotením vysokej kvality našich produktov a služieb, ale aj veľkou motiváciou a zároveň záväzkom neustále napredovať,“ uviedol člen predstavenstva a viceprezident rezortu obchodu neživotných poistení Allianz - SP Dušan Quis, ktorý ocenenia za spoločnosť prevzal.

O víťazoch ankety každoročne rozhodujú nezávislí profesionálni sprostredkovatelia neživotného poistenia, ktorí podľa prísnych kritérií hodnotia kvalitu poistných služieb na Slovensku. Pri hlasovaní zohľadňujú vlastné skúsenosti s poisťovňou, a to od oceňovania rizika, cez poskytovaný servis až po likvidáciu poistných udalostí.

Zdroj: oPoistení.sk, Allianz-SP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články