Najlepšie poistenie nehnuteľnosti má Allianz - SP


			Najlepšie poistenie nehnuteľnosti má Allianz - SP
13.4.2017 Tlačové správy

Allianz – Slovenská poisťovňa bodovala hneď v dvoch kategóriách v súťaži Hypotéka roka 2017, ktorú po štvrtýkrát vyhlásil týždenník TREND spolu s Fincentrom.

Absolútne prvenstvo v kategórií Poistenie nehnuteľnosti obhájil produkt Môj domov. Produkt rizikového životného poistenia Šťastný život získal v kategórií Poistenie hypotéky vo veľmi tesnom hlasovaní 3. miesto.

Môj domov je komplexný produkt na poistenie nehnuteľnosti fyzických osôb. Začiatkom roka 2017 bol na trh uvedený v inovovanej podobe, keď si klienti po novom sami vyskladajú kombináciu rizík, ktoré chcú mať pokryté.

Inovovanie produktu a jeho prispôsobovanie meniacim sa potrebám klientov je jedným z kľúčov úspechu každého poistného produktu. Veľmi nás teší, že túto flexibilitu oceňujú nielen naši klienti, ale aj odborná verejnosť,“ skonštatoval viceprezident produktov a upisovania rizík Allianz – SP Jozef Paška.

Produkt Šťastný život, ktorý Allianz – SP uviedla na trh minulý rok, umožňuje klientom komplexne si pokryť akékoľvek životné riziká ako úraz, invalidita, nezamestnanosť či smrť v súvislosti so svojimi záväzkami, najmä hypotékou.

Klienti si v novom produkte môžu dojednať len samotné riziká, bez sporenia či investičnej zložky a na jednej zmluve môžu poistiť až šesť osôb od detí až po seniorov. Odborná porota sa pri hodnotení v súťaži zamerala na komplexnosť produktu, možnosti online komunikácie s klientom, pomer ceny a výkonu a v neposlednom rade na kvalitu pri likvidácii poistných udalosti.

Ocenenia boli odovzdané v deviatich kategóriách: Hypotéka roka, Refinančná hypotéka roka, Poistenie hypotéky roka, Poistenie nehnuteľnosti roka, Stavebné sporenie roka, Bankár roka, Poisťovák roka, Banka bez bariér a Špeciálna cena Trendu za inovatívnosť.

Zdroj: Allianz - SP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články