UNIQA poskytne rodinám zasiahnutých vážnou dopravnou nehodou pri Nitre okamžitú finančnú pomoc


			UNIQA poskytne rodinám zasiahnutých vážnou dopravnou nehodou pri Nitre okamžitú finančnú pomoc
15.11.2019 Poistný trh

UNIQA poisťovňa vyjadruje pozostalým po tragickej dopravnej nehode pri Nitre hlbokú sústrasť. V

V snahe pomôcť pri riešení bezprostredných finančných potrieb, ktoré vyplývajú z tejto tragickej udalosti, sme sa rozhodli poskytnúť pozostalým a zraneným ľuďom okamžitú finančnú pomoc vo forme zálohy na poistné plnenie.

Obe vozidlá, ktoré boli účastníkmi včerajšej tragickej dopravnej nehody pri Nitre, mali uzatvorené Povinné zmluvné poistenie (PZP) v UNIQA poisťovni. Tá tak bude plniť všetky nároky, vyplývajúce zo zodpovednosti za škodu, ktorá pri tejto dopravnej nehode vznikla.

V snahe pomôcť pri riešení bezprostredných finančných potrieb, ktoré vyplývajú z tejto tragickej udalosti, sa UNIQA poisťovňa rozhodla poskytnúť pozostalým a zraneným okamžitú finančnú pomoc ako zálohu na poistné plnenie.

Zraneným pri dopravnej nehode poskytne materiálnu pomoc vo výške 1 000 EUR a rodinám pozostalých, ktorí budú mať vyššie bezprostredné finančné náklady, okamžitú pomoc vo výške 2000 EUR. Rodiny zranených a pozostalých sa snažíme v rámci možností kontaktovať. Pre poskytnutie okamžitej finančnej pomoci sa nás môžu obrátiť na čísle: 02/32600100.

Všetky ďalšie nároky vyplývajúce z PZP budú riešené a vyplatené až po stanovení rozsahu škôd a uzatvorení policajného vyšetrovania.

Zdroj: UNIQA Poisťovňa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články