UNIQA bodovala s produktami v súťaži Zlatá minca, získala ocenenie Objav roka za kyberpoistenie


			UNIQA bodovala s produktami v súťaži Zlatá minca, získala ocenenie Objav roka za kyberpoistenie
21.9.2021 Poistný trh

Produkty UNIQA boli už tradične ocenené aj tento rok v súťaži Zlatá minca 2020.

UNIQA získala 6 Zlatých mincí a dokoca aj špeciálne ocenenie Objav roka 2020. Ocenené bolo poistenie majetku, hypotéky, havarijné poistenie, kyberpoistenie ako aj dôchodkové fondy, ktoré UNIQA prevzala po fúzii s AXA.

2. miesto ■ Poistenie majetku Domov & Šťastie
2. miesto ■ Doplnkové dôchodkové sporenie
2. miesto ■ II. pilier (produkt Indexový)
3. miesto ■ Poistenie schopnosti splácať úver (produkt Poistenie schopnosti splácať hypotekárny úver (Tatra banka))
3. miesto ■ Poistenie schopnosti splácať úver
3. miesto ■ Havarijné poistenie Auto&Voľnosť

„Veľmi nás tešia tieto ocenenia, ktoré dokazujú, že odborná verejnosť vníma UNIQA ako atraktívneho poisťovateľa s dobrým renomé a mimoriadnou kvalitou produktov. Okrem už tradične oceňovaného poistenia majetku a poistenia pre hypotéky sme hrdí aj na cenu za produkty sporenia na dôchodok, ktoré aj v tomto roku vykazujú pozitívnu výkonnosť a tohtoročný výnos indexového fondu je aktuálne viac ako 20%,“ komentoval výsledky generálny riaditeľ UNIQA poisťovne Martin Žáček.

Špeciálne ocenenie Objav roka 2020 získala UNIQA za produkt Kyber balík, ktorý chráni členov domácnosti pred nástrahami na internete.

„Hoci kyberpoistenie si môžu naši klienti uzatvoriť už dlho k poistke domácnosti, Kyber balík sme pripravili pre všetkých počas prvej vlny pandémie ako okamžitú reakciu na množiace sa kybernetické útoky, najmä čo sa týka phishing mailov, zneužitia bankovej karty, falošných e-shopov či kyberšikany. Som rád, že sme v tejto zložitej dobe umožnili využiť toto poistenie každému a veľmi ma teší, že kvalitu tohto produktu ocenila aj odborná porota,“ komentoval objav roka člen predstavenstva UNIQA pre retail Marek Bártek.

O víťazoch súťaže rozhodovala 191 členná porota, ktorá je doposiaľ najkomplexnejšou odbornou porotou, aká kedy na Slovensku finančné produkty hodnotila. V nezávislom finančnom expertnom tíme sú zastúpené takmer všetky relevantné organizácie na trhu - zástupcovia sprostredkovateľských spoločností, vysokých škôl, profesijných asociácií, fintechov, médií, finančných webov alebo odškodňovacích spoločností. 

Zdroj: UNIQA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články