UNIQA poisťovňa spustila novú webovú stránku a nové online poistenie

6.12.2016 Technológie

UNIQA poisťovňa má novú webovú stránku, ktorá rozšírila doterajšie online služby o nové intuitívne online poistenie.

Úplnou novinkou na slovenskom trhu je online poistenie zodpovednosti zamestnanca voči zamestnávateľovi. Nový web poskytuje klientom komplexný online servis, ktorý okrem online poistenia zahŕňa online nahlasovanie a sledovanie poistných udalostí, platby poistného, službu „zavoláme Vám späť“ či funkciu vyhľadania najbližšej pobočky.

Klienti UNIQA poisťovne majú už niekoľko rokov možnosť nahlásiť škodové udalosti online a od tohto roka aj online sledovať celý priebeh likvidácie. V snahe vyjsť čo najviac v ústrety klientom spustila UNIQA poisťovňa nový moderný web www.uniqa.sk, ktorý rozšíril možnosti o nové intuitívne online poistenie.

Vďaka nemu môžu klienti vybaviť všetko z pohodlia domova či kancelárie bez zbytočných formalít. „Ľudia si často myslia, že poistenie je komplikovaná záležitosť. Snažili sme sa preto, aby naše online poistenie bolo intuitívne a hravou grafickou formou naviedlo klienta k tomu, ako sa správne poistiť. Zároveň ho informuje, čo konkrétne má v poistení zahrnuté,“ hovorí Branislav Časnocha, riaditeľ pre špeciálne odbytové cesty UNIQA poisťovne.

Čo všetko môže využiť klient na novom webe UNIQA poisťovne

 

Online poistenie: Ide o úplne nové intuitívne online poistenie, ktoré hravou formou prevedie klienta cez kalkuláciu a čo najjednoduchšie aj cez uzatvorenie zmluvy online. Vždy mu ponúkne konkrétne balíčky poistenia, ktoré sú pre neho najvhodnejšie.

Klient si takto môže uzatvoriť cestovné poistenie, poistenie domu a domácnosti a ako úplnú novinku na trhu ponúkame online poistenie zodpovednosti zamestnanca voči zamestnávateľovi. Začiatkom nového roka pribudne povinné zmluvné poistenie a havarijné poistenie.

Uniqa 1

Platby poistného online: Na hlavnej stránke nájdu klienti možnosť zaplatiť online akékoľvek z poistení UNIQA.

Funkcia „Zavoláme Vám späť“: Návštevníci stránky majú možnosť zanechať svoj kontakt a naše Call centrum im zavolá späť.

Funkcia „najbližšia pobočka“ a „Street view“: Prostredníctvom týchto funkcií sa klientovi na webstránke zobrazí adresa pobočky alebo kontaktného miesta UNIQA poisťovne, ktoré je najbližšie k lokalite, kde sa aktuálne nachádza. Web stránka zároveň ponúka možnosť pozrieť sa cez „Street view“, ako vyzerá okolie najbližšieho kontaktného miesta UNIQA.

Uniqa 2

Spustenie nového webu je prvým krokom, ale práce na ňom rozhodne neskončia. V najbližšom čase by sme chceli spustiť ďalšie inovácie, ktorými chceme urobiť z našej webovej stránky modernú komunikačnú platformu našej poisťovne,“ dodáva Branislav Časnocha, riaditeľ pre špeciálne odbytové cesty UNIQA poisťovne.

Zdroj: Uniqa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články