Úspešná zjazdárka Petra Vlhová bude jazdiť vo farbách UNIQA


			Úspešná zjazdárka Petra Vlhová bude jazdiť vo farbách UNIQA
11.7.2018 Poistný trh

Štvrtá najlepšia slalomárka uplynulej sezóny Svetového pohára Petra Vlhová začína jazdiť na slalomových lyžiach s modrou prilbou. Tú symbolicky koncom júna prevzala od Veroniky Velez-Zuzulovej a otvorila ďalšiu etapu spolupráce s UNIQA poisťovňou.

Čo tomuto kroku predchádzalo, prezradili top manažéri poisťovne i známe slovenské zjazdárky.

Wolfgang Friedl, podpredseda predstavenstva a obchodný riaditeľ UNIQA poisťovne:

Wolfgang  FriedlTrinásť rokov mala UNIQA poisťovňa tú česť byť generálnym partnerom Veroniky Velez-Zuzulovej, ktorá dostala slovenské alpské lyžovanie na vyššiu úroveň. Bol to super pocit a sme na to veľmi hrdí. Vždy, keď bola na štarte a mala na sebe modrú prilbu, vedeli sme, že je „naša“, fandili sme jej. Osobne som stál už pri jej prvom víťazstve slalomu v roku 2012 v rakúskom Semmeringu. Bola najúspešnejšou slovenskou zjazdárkou a naša poisťovňa pri jej úspechoch prežívala vždy obrovskú radosť. Naša vzájomná spolupráca bola viac ako štandardná a zo srdca jej za uplynulé roky ďakujeme. Teraz ju čaká nová, rodinná éra a my jej želáme všetko najlepšie. 

Martin Žáček, generálny riaditeľ a predseda predstavenstva UNIQA poisťovne:

Martin Žáček_UNIQA_2016K poisťovníctvu patria dva základné atribúty – a to je dlhodobosť a spoľahlivosť. Práve vo vzťahu k slovenskému alpskému lyžovaniu sme toho s Veronikou Velez-Zuzulovou za posledných 13 rokov prežili veľa. Pre našu UNIQA poisťovňu je veľmi dôležitá práve kontinuita a dlhodobá spolupráca. Keďže Veronika sa predčasom rozhodla pre ďalšiu časť svojej životnej etapy, sme radi, že sme nadviazali kontakt s ďalšou skúsenou slovenskou zjazdovou lyžiarkou Petrou Vlhovou. Teší nás, že sme v júni podpísali zmluvu o generálnom partnerstve a spoločne „napíšeme“ ďalší úspešný príbeh slovenského zjazdového lyžovania. Som tiež nesmierne rád, že Veronika bude aj po skončení lyžiarskej kariéry ďalej pokračovať v pracovných aktivitách pre slovenský šport.

Veronika Velez-Zuzulová, bývalá slovenská reprezentantka alpského lyžovania:

UpraveneChcem sa poďakovať UNIQA poisťovni za predchádzajúcich 13 rokov vzájomnej spolupráce, nielen po profesionálnej, ale aj ľudskej stránke, čo si skutočne vážim. Som rada, že budeme aj naďalej napriek materským povinnostiam v intenzívnom kontakte, nakoľko ostávam súčasťou slovenského lyžovania. Budem komentovať svetové preteky, pričom plánujem predstavovať trate svetového pohára s kamerou na prilbe. Chcela by som priblížiť slovenskému divákovi lyžovanie z profesionálnej stránky. Mám v pláne zúčastňovať sa osobne niektorých pretekov svetového pohára a prostredníctvom lyžiarskej akadémie chcem pomáhať mladým slovenským talentom.

Petra Vlhová, úspešná slovenská zjazdová lyžiarka: PF_06203_upravene

Som šťastná, že môžem mať po svojom boku UNIQA poisťovňu. Spoločne s mojím tímom sme hľadali dlhodobého a spoľahlivého partnera, s ktorým môžem podávať dlhodobé dobré výkony. Verím, že s modrou prilbou sa bude dariť celému nášmu tímu.

 

 

PF_05915_upravene

Zdroj: oPoisteni.sk

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články