Zhodnoťte svoje peniaze s pomocou profesionálov


			Zhodnoťte svoje peniaze s pomocou profesionálov
30.6.2020 Produkty, Poistný trh

Allianz – SP uviedla na trh nový investičný produkt, ktorým môžete zhodnotiť svoje peniaze zodpovedným a udržateľným investovaním. Podľa tolerancie rizika sú investície rozdelené do troch investičných fondov s rôznou mierou rizika.

Máte voľné finančné prostriedky, ktoré chcete zhodnotiť investovaním na finančných trhoch, no nemáte na to čas ani kapacitu? Práve pre vás je ideálne nové investičné životné poistenie Moja Stratégia, ktoré v týchto dňoch uviedla na trh Allianz – Slovenská poisťovňa.

„Ide o jednorazovo platený produkt, ktorý v sebe spája investovanie do fondov a poistenie pre prípad smrti, a to bez skúmania zdravotného stavu klienta. Výhodou je, že kedykoľvek je možné urobiť mimoriadny vklad a čiastočný odkup, a to bez odkupných poplatkov. Navyše, v prípade smrti klienta, nebude oprávnenej osobe nikdy vyplatená nižšia suma ako bola vložená, a to bez ohľadu na aktuálne pohyby a situáciu na finančných trhoch,“ vysvetľuje riaditeľka odboru životného poistenia Allianz – SP Zuzana Čapčíková.

Investujte podľa vzťahu k riziku

V rámci Mojej Stratégie majú klienti možnosť po prvýkrát investovať do zmiešaných podielových fondov Allianz Dynamic Multi Asset Strategy SRI, ktoré sú spravované profesionálmi správcovskej spoločnosti Allianz Global Investors. Prostriedky sú investované v súlade so stratégiou udržateľného a zodpovedného investovania (stratégie SRI), ktorá zohľadňuje princípy sociálnej a environmentálnej politiky, ľudských práv a správy a riadenia spoločnosti.

Klient najprv vyplní investičný dotazník, ktorý mu pomôže zistiť jeho vzťah k riziku. Na základe neho sú potom prostriedky investované do troch investičných fondov s rôznou mierou rizika:

  • Allianz DMAS 15 fond,
  • Allianz DMAS 50 fond,
  • Allianz DMAS 75 fond.

„Produkt Moja Stratégia je vhodný pre ľudí, ktorí majú voľné finančné prostriedky a hľadajú možnosti ako ich zhodnotiť, avšak pri množstve povinností nemajú čas a kapacitu spravovať svoje investície. Podielové fondy, do ktorých sú ich úspory investované, sa vyznačujú aktívnou a dynamickou správou a rýchlou reakciou na meniaci sa trh a ekonomické signály,“ dodáva Z. Čapčíková.

Dlhodobá investícia

Investičné životné poistenie Moja Stratégia sa uzatvára na neurčito, pričom poistná ochrana trvá do veku 75 rokov. Minimálna investovaná čiastka je 1000 eur, maximálna 1 milión eur, pričom odporúčaná doba investovania je minimálne 5 rokov. Ako pri každom investovaní na finančných trhoch, aj v tomto prípade platí, že minulá výkonnosť nie je zárukou budúcich výnosov. Pre viac informácií a dojednanie produktu kliknite na: https://www.allianzsp.sk/sk_SK/sukromne-osoby/zivot/moja-strategia.html

Zdroj: Allianz-SP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

AKO ZÍSKAJEM MÔJ ÚVER Z TEJTO VEĽKEJ SPOLOČNOSTI

Linda Mark,  14. 7. 2020

AKO ZÍSKAJEM MÔJ ÚVER Z TEJTO VEĽKEJ SPOLOČNOSTI

Ahoj milí ľudia, som Linda McDonald, momentálne žijúca v Austine v Texase, USA. Momentálne som vdovou s tromi deťmi a uviazol som vo finančnej situácii v apríli 2020 a musel som refinancovať a platiť svoje účty. Snažil som sa hľadať pôžičky od rôznych úverových spoločností, súkromných aj korporátnych, ale nikdy s úspechom, a väčšina bánk odmietla môj úver, nie sú úplne koristné voči tým kapucám, ktoré ich nazývajú požičiavateľmi vlastných peňazí, že sú všetky podvodné, všetko, čo chcú, je vaša peniaze a dobre od nich nepočujete, urobili mi to dvakrát predtým, ako som sa stretol s pánom Davidom Wilsonom. Najzaujímavejšou časťou je, že moja pôžička sa na mňa previedla do 74 hodín, takže vám odporučím kontaktovať pána Davida, ak máte záujem o pôžičku a ste si istí, že mu môžete splácať načas, môžete ho kontaktovať e-mailom ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com)

RSS

Súvisiace články