Allianz-SP: Bezproblémový servis pri havárii


			Allianz-SP: Bezproblémový servis pri havárii

Dopravná nehoda je nepríjemná, no rovnako nepríjemné sú aj komplikácie, ktoré po nej musí vodič riešiť. Napríklad drahé odtiahnutie auta do servisu a každodenné komplikované dochádzanie do práce iným spôsobom.

 

Ak vodič nemá uzatvorené havarijné poistenie a poškodí si auto, môže ho to vyjsť poriadne draho. Allianz – Slovenská poisťovňa preto svojim klientom k poisteniu vozidiel ponúka novú službu Môj servis, ktorá sa v prípade nehody o všetko postará.

Silný partner na cestách

Pracovníci Allianz – SP a jej zmluvných servisov sa v prípade každej poistnej udalosti snažia svojim klientom ponúknuť také služby, aby sa pri jej riešení mohli stopercentne spoľahnúť na širokú sieť približne 600 slovenských autorizovaných servisov. Allianz – SP tento rok na trh uviedla službu Môj servis, vďaka ktorej pri rozsiahlejšom poškodení auta poisťovňa zabezpečí jeho bezplatné odtiahnutie do autorizovaného servisu a klientovi poskytne náhradné vozidlo.

Z pohodlia domova

Dobrá správa pre vodičov je, že s nabúraným autom nemusia nikam chodiť. Technici prídu priamo k nim domov alebo do práce, tam im odovzdajú náhradné vozidlo, zoberú to poškodené a po zrealizovaní opráv v zmluvnom  servise doručia naspäť opravené vozidlo. A to všetko rýchlo a úplne zadarmo. „Samozrejme, ideálne by bolo, keby naši klienti službu Môj servis nikdy nemuseli využiť, ak ale už k dopravnej nehode dôjde, sme radi, že im vieme podať pomocnú ruku,“ hovorí Jozef Hrdý, riaditeľ odboru likvidácie poistných udalostí v Allianz – SP.

Zdroj: Allianz - SP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články