Sporenie teraz ešte výhodnejšie. S Wüstenrotom


			Sporenie teraz ešte výhodnejšie. S Wüstenrotom
16.10.2018 Produkty, Poistný trh

Stavebné sporenie, ktoré si klient uzavrie od 15.10. do konca roka 2018, je ešte výhodnejšie. Viaceré benefity tejto osvedčenej formy sporenia zachováva pre klientov aj do budúcnosti.

Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a.s., prináša extra zvýhodnenia pre záujemcov o stavebné sporenie. Každý, kto si uzavrie zmluvu o stavebnom sporení v období od 15.10.2018 – do 31.12.2018 získa zhodnotenie vkladov vo výške až 1,5 % p.a. počas 6 rokov od uzavretia zmluvy plus extra bonus 2 % na vklady (maximálne zo sumy 2 800 €/zmluvu) počas prvých 12 mesiacov sporenia.

Spolu so štátnou prémiou (pre rok 2018 vo výške 5 % z vkladov, max. 66,39 €/sporiteľa) tak môže klient WSS dosiahnuť v prvom roku sporenia zhodnotenie svojich vkladov až 8,5 % bez akéhokoľvek rizika. Vopred známy výnos je garantovaný a vklady podliehajú 100%-nej ochrane vkladov. Navyše, zmluvy uzavreté od polovice októbra do konca roka 2018 majú odpustený poplatok za vedenie sporiteľského účtu v prvom roku sporenia.

„Okrem potreby rekonštrukcie a modernizácie bývania sa vlastné zdroje klienta stávajú stále viac rozhodujúce pre získanie hlavného úveru na bývanie. Aj to je dôvod, prečo sme sa rozhodli zvýhodniť podmienky stavebného sporenia a podporiť opodstatnenosť uzavretia zmluvy o stavebnom sporení,“ konštatuje Ing. Vladimír Kasander z Úseku stratégie a vývoja produktov Wüstenrot stavebnej sporiteľne, a.s.

Stavebné sporenie za uplynulých 25 rokov neraz potvrdilo význam tejto formy sporenia pri zabezpečovaní vlastného bývania. Spoľahlivé, s garanciou zhodnotenia v kladov, s prínosom aj v edukácii širokej verejnosti v oblasti finančného vzdelávania a v neposlednom rade aj s možnosťou priameho ovplyvnenia, resp. dosiahnutia výhodnejších úverových podmienok na financovanie bývania.

Benefity stavebného sporenia vo WSS od 15.10.2018 do 31.12.2018:

  • bez poplatku za vedenie sporiteľského účtu v prvom roku sporenia,
  • garantovaný úrok 1,5 % p.a. počas 6-tich rokov od uzavretia zmluvy,
  • extra bonus 2 % na vklady počas prvých 12 mesiacov sporenia (max. zo sumy 2 800 €/zmluvu),
  • 100 % ochrana vkladov,
  • možnosť uplatnenia štandardných výhod ako delenie zmluvy alebo prevod (najbližších 6 mesiacov bezplatne),
  • možnosť pokračovania v sporení s výhodnými parametrami aj pre tých klientov, ktorí v roku 2018 ukončili/končia 6-ročný cyklus stavebného sporenia.
Zdroj: oPoisteni.sk

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články