TOP 10 najčítanejších článkov na portáli oPoisteni.sk v roku 2019


			TOP 10 najčítanejších článkov na portáli oPoisteni.sk v roku 2019
6.1.2020 Poistný trh

Najviac čitateľov odborného portálu oPoisteni.sk vlani zaujímal článok týkajúci sa najobľúbenejšieho rebríčka TOP 30 maklérov za rok 2018 na Slovensku. Kto sú ďalší favoriti v TOP 10 najčítanejších článkov?

Druhé miesto obsadil príspevok,  v ktorom Maďarská národná banka oznámila rozhodnutie o dočasnom pozastavení distribúcie produktu poisťovne Novis.  Pomyselný bronz získal článok o špekulácii agentúry Reuters ohľadom ukončenia aktivít skupiny AXA na Slovensku, v Česku či Poľsko. Ešte uveďme, že odborný portál oPoisteni.sk pripravil v roku 2019 na viac ako 1300 článkov s poistovacou tématikou.

 

TOP 30 poisťovacích maklérov za rok 2018 na Slovensku podľa oPoisteni.sk

Poznáme TOP rebríček najväčších poisťovacích maklérov na Slovensku. Zostavili sme ho exkluzívne na našom odbornom portáli oPoisteni.sk, pričom sme sa zamerali na objektívne overiteľné kritérium – výšku tržieb z ich činností. Tento kľúčový údaj sme získali v spolupráci s portálom Finstat.

MAĎARSKO: MNB pozastavila produkt od spoločnosti NOVIS

Maďarská národná banka (MNB) oznámila rozhodnutie dočasne pozastaviť distribúciu produktu životného poistenia od spoločnosti NOVIS, potom ako regulačný orgán zistil viaceré problémy, ktoré by mohli ovplyvniť maďarských zákazníkov.

Špekulácie Reuters: Plánuje AXA ukončenie aktivít v Česku, Poľsku a na Slovensku?

Podľa zdrojov agentúry Reuters uvažuje skupina AXA o predaji svojich aktivít v strednej Európe. Konkrétne by sa malo jednať o ukončení pôsobnosti v Poľsku, na Slovensku a v Českej republike. 

Koľko sa skutočne zarába v poisťovníctve? Toto je realita, ktorá vás prekvapí

Viete o tom, že odvetvie ekonomika, financie a účtovníctvo je z pohľadu výšky platov na 12. priečke a poisťovníctvo až na 26. priečke? Ktoré pozície sú najvyhľadávanejšie a koľko sa v nich dá zarobiť? Prinášame vám exkluzívne zistenia.

Revolúcia na poradenskom trhu: Provízie si vyplatíte sami na jeden klik!

INSIA prepisuje dejiny! Spúšťa unikátny systém výplaty provízie, o ktorom sa väčšina konkurentov neodváži ani len premýšľať. Teraz si poradcovia sami rozhodujú, kedy si vyplatia províziu! Získavajú tak absolútnu kontrolu nad svojimi peniazmi.

Od 1. januára došlo k zmene minimálnych limitov pri PZP

Minimálne limity pre povinné zmluvné poistenie zodpovednosti vozidla sa od januára tohto roka zmenili. Makléri, myslite na ich úpravu v dojednaných poistných zmluvách. 

Počet finančných agentov medziročne klesá. Kde hľadať dôvody?

Počet finančných agentov má v posledných rokoch mierne klesajúcu tendenciu. Poukázala na to aj aktuálna Správa o činnosti útvaru dohľadu nad finančných trhom za rok 2018. Celkovo došlo k medziročnému poklesu o 2 838 finančných agentov. Čo možno hľadať za uvedenými číslami?

TOP 30 poisťovacích maklérov za rok 2018 v Česku podľa oPojištění.cz

Rok uplynul ako voda a odborný portál oPojištění.cz opäť zverejňuje exkluzívne rebríček – TOP 30 najväčších poisťovacích maklérov v Českej republike. Ako každým rokom, tak aj tento rok sme posudzovali objektívne overiteľné kritérium – výšky tržieb z činnosti. 

Darina Huttová, AFISP: Ročné príspevky idú skokovo nahor. Osoh z nich nebude žiadny

Pre portál oPoisteni.sk odpovedá Darina Huttová, generálna tajomníčka Asociácia finančných sprostredkovateľov a finančných poradcov (AFISP). Pýtali sme sa jej na dopady rozhodnutia NBS, ktorým sa určuje výška ročných príspevkov pre subjekty finančného trhu na rok 2020. 

Igor Čečko, Finanzpartner: Do novej dekády vstupujeme s ambíciou rastu

Spoločnosť Finanzpartner v uplynulom roku oslávila 10. výročie pôsobenia na slovenskom trhu finančných služieb.  S generálnym riaditeľom  Igorom Čečkom sme bilancovali uplynulé desaťročie

 

Zdroj: oPoisteni.sk

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články