Marsh potvrdil akvizíciu s belgickou spoločnosťou Aalst-Based Trade Insure NV


			Marsh potvrdil akvizíciu s belgickou spoločnosťou Aalst-Based Trade Insure NV

Spoločnosť Marsh, globálny líder v oblasti poistenia, maklérstvo a riadenie rizík, minulý týždeň oznámila akvizíciu s Aalst-Basef Trade Insure NV, popredného distribútora úverového poistenia v Belgicku. Podmienky transakcie zatiaľ neboli zverejnené.


 


Spoločnosť Trade Insure bola založená v roku 1990 a zameriava sa predovšetkým na poskytovanie poistenia úverov, vyhľadáva riešenia, ktoré pomôžu zlepšiť cash flow, znižovať náklady, zabezpečiť nižšie sadzby na pôžičky alebo zvyšovať finančné prostriedky, rovnako ako chrániť pred nedobytnými pohľadávkami.

Od januára 2015 budú zlúčené spoločnosti vystupovať pod názvom Marsh Trade Insure a budú zahŕňať všetkých členov Marsh sa existujúcim tímom na úvery. Tím Aalst bude takisto klientom k dispozícii prostredníctvom úradov Marsh v Bruseli, Antverpách, Roeselare, Liége a Luxembursku.

Flavio Piccolomini, generálny riaditeľ spoločnosti Marsh pre Európu, povedal: „Som rád, že private skúsený tím z Trade Insure do Marsha. Trade Insure vyvinula úverové poistenie ako pre malé a stredné podniky, tak aj nadnárodných klientov po celom Belgicku. V kombinácii so schopnosťami Marsh budeme môcť ponúkať prvotriedne služby a vyhľadávať najlepšie riešenie."

Luc Gillijns, výkonný riaditeľ Trade Insure NV, dodal: „Táto transakcia je skvelá správa, ako pre našich klientov, tak i kolegami. Naši klienti budú mať prístup k širšej škále produktov a služieb a naši kolegovia budú mať rozšírené pracovné príležitosti."

Henri Steyaert, generálny riaditeľ spoločnosti Marsh pre Belgicko a Luxembursko, uviedol: „Kombinácia regionálnej belgickej klientskej základne Trade Insure a globálne schopnosti Marsh nám umožnia poskytovať bezkonkurenčnú ponuku riešení pre klientov v Belgicku aj v zahraničí, a to v čase, keď väčšina firiem hľadá v úverovom poistení ochranu.

Ako vedúci poisťovací maklér na úverové poistenie na belgickom trhu bude Marsh Trade Insure schopná klientom ponúknuť širokú škálu poistných riešení a poradenských služieb.

Autor: oPojištění.cz

Zdroj: Marsh

Zdroj: Marsh

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články