INSIA zrýchľuje tempo, hlási rast o 57 %

INSIA, najrýchlejšie rastúca sieť poisťovacích a hypotekárnych sprostredkovateľov v strednej a východnej Európe, pokračuje v dynamickom raste a v expanzii do ďalších krajín Európskej únie.


INSIA a.s. hlási na základe predbežnej účtovnej závierky za rok 2012 výrazný nárast príjmov z provízií a vysoký rast objemu produkcie, ktorý len za 4. štvrťrok 2012 dosiahol 57 % v porovnaní s rovnakým obdobím predchádzajúceho roka. Spoločné výnosy z provízií skupiny INSIA a jej strategického partnera, najväčšej svetovej maklérskej spoločnosti MARSH, tak v Českej republike v roku 2012 presiahli hranicu 28 mil. EUR.

Petr Marek, predseda predstavenstva INSIA a.s., komentuje predbežné výsledky slovami: „Rast, ktorý INSIA dosiahla aj napriek stagnácii trhu v uplynulom roku, naďalej potvrdzuje správnosť našej vízie ideálneho a slobodného podnikateľského prostredia, ktoré zaisťujeme všetkým členom siete“. Hodnotenie finančných výsledkov dopĺňa úspechy jubilejného dvadsiateho roku fungovania spoločnosti, medzi ktoré patrí opätovný rast počtu členov, ktorý prekročil hranicu 1300 aktívnych partnerov a v neposlednom rade otvorenie pobočiek už v troch krajinách EÚ, v Taliansku, PoľskuMaďarsku.

INSIA zároveň koncom minulého roku oznámila získanie 100% podielu v IT firme Kyberie, ktorej tím vyvíja už od roku 2000 on-line softvér pre prácu poisťovacích sprostredkovateľov YETI a stala sa tak jedinečným technologickým centrom medzinárodnej siete poisťovacích sprostredkovateľov. Práve tento systém je základnou oporou siete INSIA a má významný podiel na jej úspechu.

INSIA

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS