Marsh získal majoritný podiel v INSIA

Spoločnosti Marsh a INSIA dnes oznámili, že Marsh získal majoritný podiel v spoločnosti INSIA a. s. (INSIA), ktorá prevádzkuje sieť poisťovacích maklérov v Česku a na Slovensku. Marsh získaním majoritného podielu 60 % ďalej posilňuje partnerstvo s INSIA v Česku a na Slovensku a ešte viac podporí rast siete v strednej a východnej Európe.
 
S viac ako 1 400 členov a 310 kanceláriami v Česku a na Slovensku INSIA patrí medzi najväčších maklérov v oboch týchto krajinách. So svojím unikátnym prevádzkovým modelom a technologickým riešením je INSIA lídrom trhu v oblasti poistenia stredných a menších firiem a v poistení osôb.
  
Richard Radford, výkonný riaditeľ Marsh CEE, povedal: "Dnešné oznámenie je dôkazom úspechu nášho vzťahu s INSIA v uplynulých dvoch rokoch . Vďaka získanie majoritného podielu budeme môcť ešte viac podporiť medzinárodný rast INSIA. Tento krok je časťou globálnej stratégie Marsh v budovaní silnej pozície na trhu poistenia malých a stredných firiem. "

 
Ivan Špirakus, generálny riaditeľ INSIA, doplnil: "Počas dvoch rokov partnerstva s Marsh sme zaznamenali množstvo prípadov vzájomne prospešnej obchodná spolupráce, ktorá priniesla jasné výhody pre členov siete INSIA. Verím, že všetci členovia siete INSIA budú v budúcnosti profitovať z ešte tesnejšej spoluprácej s Marsh. "
 
Marsh a INSIA budú aj naďalej fungovať v Česku a na Slovensku  ako samostatné spoločnosti pod svojimi značkami. V ďalších krajinách bude INSIA rozvíjať svoju činnosť pod značkou INSIA Europe.

 

O spoločnosti Marsh

Marsh, popredný medzinárodný poisťovací maklér a poradca v riadení rizík vytvára a poskytuje svojim klientom moderné riešenia, ktoré im umožňujú chrániť ich budúcnosť a dosahovať úspech. Cez 26 000 zamestnancov Marsh ponúka svoje služby a skúsenosti vo viac než 100 krajinách sveta. Marsh je súčasťou Marsh & McLennan Companies, popredné medzinárodné spoločnosti s 53 000 zamestnancami po celom svete a ročnými príjmami presahujúcimi 11 miliárd dolárov. Do skupiny Marsh & McLennan Companies patrí ďalej zaistný maklér Guy Carpenter, spoločnosť Mercer, ponúkajúce služby v oblasti ľudských zdrojov a Oliver Wyman, renomovaný predstaviteľ služieb management consultingu.

Zdroj: INSIA, Marsh

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články