INSIA potvrdzuje úspešný vstup do Rumunska!

10.7.2013 Tlačové správy


Pozitívne reakcie po tlačovej konferencii potvrdzujú úspešnosť modelu siete INSIA aj v Rumunsku. Reagovali nielen novinári ale aj množstvo záujemcov o vstup do siete!

Dňa 27.6.2013 sa v Bukurešti konala tlačová konferencia, na ktorej bola oficiálne predstavená sieť INSIA. INSIA spolu so strategickým partnerom MARSH otvorila v Rumunsku pobočku v marci tohto roku.


Model siete INSIA zaujal zúčastnených novinárov a onedlho po tlačovej konferencii bolo uverejnených už 14 článkov v ekonomickej tlači a na internetových portáloch.


Úspech konceptu slobodného podnikania INSIA potvrdzuje najmä veľký záujem o vstup do siete bezprostredne po tlačovej konferencii a uverejnení článkov.


INSIA je jednou z najrýchlejšie rastúcich sietí poisťovacích maklérov v strednej a východnej Európe. V prestížnej podnikateľskej súťaži European Business Awards bola INSIA zvolená medzi desať najvýznamnejších spoločností expandujúcich na zahraničné trhy, v kategórii „Stratégia medzinárodnéhorastu“ a získala tak titul Ruban d’Honneur 2012/2013. Už viac než 20 rokov pôsobí v Českej republike a na Slovensku a jej expanziu potvrdilo aj otvorenie zastúpení v Poľsku, Maďarsku a Taliansku.


Princípy siete INSIA spočívajú vo vytváraní ideálnych podmienok na podnikanie pre kvalifikovaných poisťovacích sprostredkovateľov, ktorým INSIA garantuje slobodu, podporu podnikania a poskytuje jedinečný softvér YETI, vyvinutý špeciálne pre prácu poisťovacieho sprostredkovateľa.

INSIA

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS

Súvisiace články