Potvrdené auditom: INSIA & MARSH jednotka medzi poisťovacími sprostredkovateľmi!

Skupina INSIA & MARSH uzatvorila účtovný rok 2012 s rekordnými výsledkami za ČR a potvrdila tak pozíciu jednotky na trhu sprostredkovateľov poistenia.

Podľa auditovaných účtovných výsledkov INSIA a výsledkov strategického partnera MARSH, popredného svetového makléra a poradcu v riadení rizík, dosiahli príjmy oboch spoločností v Českej republike rekordnú výšku 28,8 mil. tržieb. S výrazným náskokom tak bola potvrdená pozícia finančne najsilnejšej skupiny medzi poisťovacími sprostredkovateľmi.

Skupina INSIA & MARSH bude pritom aj naďalej upevňovať svoju silnú pozíciu na trhu. Za prvý štvrťrok tohto roku sa k sieti INSIA v ČR pripojilo 36 nových skupín partnerov a len za predchádzajúci mesiac zaznamenala navýšenie produkcie v retaili oproti rovnakému obdobiu predchádzajúceho roku o viac než 40 %.

Úspech siete INSIA aj neustály záujem nových partnerov o členstvo v sieti spočíva v jedinečnom koncepte slobodného prostredia INSIA vytvára ideálne podmienky pre obchodníkov a tí pritom zostávajú úplne slobodní a nezávislí. Vďaka servisu špecializovaných oddelení centrály majú členovia siete INSIA voľné ruky a môžu tak viac rozvíjať svoje obchody a starať sa o svojich klientov.

Členovia siete INSIA získavajú prostredníctvom obojstranne výhodnej spolupráce s MARSH exkluzívny prístup k najmodernejším produktom firemných a občianskych poistení a na medzinárodné poistné trhy. Obe spoločnosti sa skvelo doplňujú – MARSH sa špecializuje na veľké podnikateľské riziká, INSIA zase na jednotlivých občanov, živnostníkov, menšie a stredné firmy. Vzájomne si tak vymieňajú skúsenosti a spoločne tak poskytujú klientom skutočne kompletné spektrum poisťovacích a finančných služieb.

Skupina INSIA & MARSH

Zdroj: INSIA & MARSH

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáre

Pridať komentár

Nie sú žiadne komentáre.

RSS